Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wielkanocne śniadanie :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świąteczny i rodzinny stół, wystrojony w cud,
Baranka postawili i jedzenie 'good',
Pora ta niezwykła, zmartwychwstania czas,
A my przy stole, gdzie baranek jest wśrod nas.
Jest swietne, ciezko o wieksze banaly, jest swietne Smile


powtarzam sie ?
Dziekuje!



PS : To pierwsze co cokolwiek napisałem na tym forum, bo jakos nie bywałem przez dłuzsze miesiace Tongue
Nie no... To jest po prostu takie... "banalne", krótkie i, z całym szacunkiem, bezsensowne, że nie da się tego czytać. Tematyka wiersza też jest bardzo kiepska.
Sam na początku tragicznie pisałem.
Spróbuj z innym tematem... W ogóle poćwicz.
(24-04-2011, 20:38)wojbik napisał(a): [ -> ]Nie no... To jest po prostu takie... "banalne", krótkie i, z całym szacunkiem, bezsensowne, że nie da się tego czytać. Tematyka wiersza też jest bardzo kiepska.
Sam na początku tragicznie pisałem.
Spróbuj z innym tematem... W ogóle poćwicz.

Masz racje dopiero zaczynam, ale z tego co widze ty nawet czytac nie potrafisz skoro piszesz ze nie da sie tego czytać. Niektórzy mają wyobrażnię i dzięki parom słów mogą stworzyć świat, który nawet nie ma sensu, ale jest on piękny i pobudzający do życia... jeśli chcesz napisz, ze komentarz nie ma sensu, wali mnie to, ale poprostu takie jest moje zdanie. Sleepy

Proszę o bardziej kulturalne komentarze.//InF
Wayd, tematykę pominę milczeniem, nie obchodzę Wielkanocy.

Co do formy - jest kiepsko. Banalne rymy, brak rytmu oraz pointy. To bardzo krótki utwór i ciężko mi o nim powiedzieć cokolwiek dobrego...

Myślę, że sporo pracy przed Tobą.

::EDIT:: Emotka w tytule, to już zupełne przegięcie Wink
(24-04-2011, 20:55)rootsrat napisał(a): [ -> ]Wayd, tematykę pominę milczeniem, nie obchodzę Wielkanocy.

Co do formy - jest kiepsko. Banalne rymy, brak rytmu oraz pointy. To bardzo krótki utwór i ciężko mi o nim powiedzieć cokolwiek dobrego...

Myślę, że sporo pracy przed Tobą.

::EDIT:: Emotka w tytule, to już zupełne przegięcie Wink

Nie czekałem na dobre komentarze, z reszta ja uwielbiam Wielkanoc, a co do wiersza to wiem ze jest słaby;D Moze nie uwierzycie, ale nie było mnie tu, a wiedziałem ze zwróce uwage na siebie tym jakże śmiesznym wierszem.. Pozdrawiam. Ogolnie to chce sie czegos wkoncu nauczyc
To, że się nie poddajesz, i że zdajesz sobie sprawę z niedoskonałości wiersza doskonale rokuje na przyszłość. Cieszę się, że chcesz się rozwijać. Na początek proponuję lekturę "Vademecum początkującego poety" Kheiry, znajdziesz je w Kąciku Literata na forum. Przede wszystkim jednak dużo czytaj. Weź jakiś wiersz, który Ci się podoba i rozłóż go na części. Przeanalizuj układ wersów, użyte środki stylistyczne (ich leksykon też znajdziesz w KL) itd.

Jeszcze jedna ważna porada: po napisaniu wiersza zostaw go na trzy, cztery dni. Na tydzień. Zapomnij o nim po prostu, a później wróć. Będziesz zdziwiony ile poprawek naniesiesz.

Pozdrawiam.
-rr-
Rozumiem i ciesze się, że jest cos dla mnie na przyszłosc.. Jak cos napisałem drugi wiersz..nie jest swietny albo jakis wyjatkwy, ale nie chciałem byc całkowicie kojarzany z tym wierszykiem ;P
Jeśli mam być szczera, to w ogóle mi się nie podoba. Ale życzę wytrwałości Smile