Via Appia - Forum

Pełna wersja: Cyrk i Zombie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ok, więc ja mam taki malutki problem... Szukam dwóch rodzajów książek, a raczej książek w dwóch tematach...

Pierwszy temat to Zombie... tak szukam książek (niekoniecznie horror) o tematyce nieumarłych ludzi. Może być o jakiejś grupce ocalałych na wyspie zombie... Nie wiem co wytworzono... Jedna prośba: nie lubię Kinga, wszystko tylko nic jego.

Drugi temat to cyrk, chodzi mi tu raczej o jakiś romans, ale przygodówka też może być... Byle opisywała obie strony sceny (niekoniecznie cyrku, może być to teatr, byle aktorzy występowali na żywo, a nie na planie filmowym)

Wszystko jedno czyje to będą dzieła i kiedy napisane... Po prostu nie mam ochoty na przekopywanie się przez net przez to całe śmietnisko i chciałabym coś poleconego.

Konto usunięte

Co do pierwszego - no idea.
Co do drugiego zaś, 'Zakochany Szekspir' ? Dla mnie idealne - deski są, teatr jest, romans, że ło ho ho.
D: i film który widziałam też jest... może coś więcej? Bo zwykle nie czytam tego co oglądałam, ani nie oglądam tego co czytałam...
Cyrk:
  • Aglaja Veteranyi, Dlaczego dziecko gotuje się w mamałydze
  • Carlo Collodi, Pinokio
  • Victor Hugo, Człowiek śmiechu
  • Heinrich Boll, Zwierzenia klowna
  • Henryk Sienkiewicz, Sachem
  • Sara Gruen, Woda dla słoni

Jeśli chcesz jeszcze, mogę jeszcze, ale teraz spadam do przedświątecznych przygotowań. Wink
Max Brooks
- Zombie Survival - czyli jak przeżyć w świecie zombie, na poważnie (podręcznik)
- Wojna Zombie
Dziękuję... JESZCZE, JESZCZE PLEASE Angel