Via Appia - Forum

Pełna wersja: Uwolnij
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Naucz mnie wszystkiego
Każdej rzeczy po kolei
To jest człowiek
To jest swinia
Tak pachnie bez
Tu nie wolno parkować
A to jest afrodyzjak
A tamto pejcz
Trzeba mi tej prawdy
Ona mnie wyzwoli
Od rutyny która boli
Bardzo.
Ach ten erotyzm!
Monica!
Lubię prostą, miłosną, lubieżną poezję.
Dajesz radę.
To ewenement.
Cytat:wszystkiego
Każdej rzeczy po kolei
masło maślane. Przepraszam: maslane.
"Swina" to jakiś niewielki strumyk w Kocku (bardzo sympatyczna miejscowość), nazwy własne piszemy wielką literą. "To jest", "a to jest" - wyliczanka dla dzieci. Tekst będzie nieco lepiej brzmiał, jeśli "bardzo" będzie przed "boli".
Nieźle, ale na pewno nie o miłości, ani nie jest to erotyk.
Dla mnie tekst mówi o znużeniu życiem i uciekaniu ludzi w różne dewiacje z powodu zmarnowania szansy życiowej i monotonii życia. I nie potrafią się ani dobrze bawić, ani nic ze sobą zrobić.
Współczuję. Całe szczęście, że nie mam i nie będę miała takich doświadczeń.
Uchodzisz za znawczynie (samozwancza i domorosla chyba), wypisujesz laborat a i tak nie rozumiesz poezji, przesłania mojego wiersza. To świadczy o tym ze nie jest on dla byle jakich odbiorców. Ma gleboki sens, którego chyba nigdy nie pojmiesz a szkoda, bo możeby ci trochę pomogło w życiu.
Pfffffffffff toś mnie rozbawiła dziewczyno teraz.
Musisz nauczyć się oddzielać głęboki przekaz od braku przekazu.

Moniko prosiłam, abyś używała mózgu...
(20-04-2011, 16:20)księżniczka napisał(a): [ -> ]Bez wątpienia, bez wątpienia. http://portalwiedzy.onet.pl/118656,,,,el...haslo.html
I jeszcze literowek się czepia.. Żal.pl

(20-04-2011, 16:24)Kali napisał(a): [ -> ]Pfffffffffff toś mnie rozbawiła dziewczyno teraz.
Muszisz nauczyć się oddzielać głęboki przekaz od braku przekazu.

Moniko prosiłam, abyś używała mózgu...

Na nic wiecej cię nie stać? Nie masz nic wiecej do powiedzenia? Sama sobie wystawiasz świadectwo, kal
To ty szczekasz robiąc z siebie matkę poezji, będąc niepłodną. //Kali

Kolejny post nie na temat tekstu - poleci warn. A jeśli już kwestionujesz czyjąś opinię, to poprzyj to argumentami, bo ich brak też o czymś świadczy. Pozdrawiam, księżniczka
O rany takie dyskusje zniechęcają do czytania tekstu.Easy@Relax , spoko etc. Troszkę dystansu, bo i tak nikt nie ma monopolu na prawdę. Kurcze, to z tym pejczem mnie zaciekawiło.Nie mógłbym być nauczycielem hehSmile PozdrawiamSmile