Via Appia - Forum

Pełna wersja: Poczatek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki tobie stałam się kobieta
Gryzac w bulu zakrwawiona warge
Krzyczac w rozkoszy niepojetej
Czując na sobie twój oddech
Uczyniles mnie kobieta
Znaczac moja krwią przescieradlo
Ono jedno mi pozostało
Pamiątka po dzieciństwie, niewinności
Tak nagle i cudownie przerwanych
Jestem dziś kobieta
Masz swój w tym udział i wkład
Każdy twój dotyk oraz ruch
Na zawsze pozostanie we mnie.
Co za szczerość wyznania!
To się chwali.
No, no...
- ac,
- ac
- ąc, - o proszę jednak wiesz jak wyglądają polskie znaki... brawo
-ac
TYLE ZOSTAŁO MI W GŁOWIE PO PRZECZYTANIU TEGO PODOBNO WIERSZA czyli jak dla mnie popisu grafomańskich skłonności...

powtórzenie stałam się kobietą i uczyniłeś mnie kobietą... po co powtarzać w kółko to samo?
i na co Ci ta kropka na końcu, kiedy nie korzystasz z interpunkcji?


Kobieto, zlituj się nad nami, nieszczęśnikami, którzy niestety muszą czytać Twoje wypociny. Albo spróbuj nauczyć się pisać, albo załóż blożka i zaproś tam tych swoich wielbicieli, wartych tyle samo co reprezentowany przez Twóje wiersze poziom literacki.
Rozumiem chcesz pisać po swojemu... Ale o ile sobie przypominam nikomu jeszcze nie stała się krzywda, kiedy słuchał rad ludzi bardzo często bywających na tym forum.
Ja rozumiem, moje wypowiedzi Cię nie interesują, ale może posłuchaj tych, którzy faktycznie wydają, bo i takich tu mamy.

Powtórzę jeszcze raz - zacznij myśleć, albo załóż tego... bloga.

pozdrawiam pięknie,
Kali
W "bulu". Tak właśnie.

W tym momencie ręce opadają i naprawdę myślę, że nie ma co się dłużej nad tym rozwodzić. "Bul" chyba mówi wszystko o tym tekście.
Dziewczę jaja sobie robi, a Wy się na tym rozrzedzacie.
Niech pisze, niech poczynia te swoje dzieła.
Mnie to bawi, jak dziecko Big Grin
Poezji nie można się nauczyć. Poezję trzeba czuć. Ja umiem na świat patrzeć sercem w przeciwieństwie do co poniektorych. Mam swoją wizje i nie muszę pisać pod dyktando. Mam własny rozum. Miłej lektury życzę wszystkim PRAWDZIWYM
Uuuu prawdziwym, ciekawe, ciekawe, to może jednak stwórz ten blog? I zabierz prawdziwych? Byłoby miło, mniej trollowania, więcej przestrzeni na dobre teksty.
Czuć może i umiesz, ale za to pisać nie i nie mam na myśli tylko pisowni polskiej.
No nie no znów o tym samym. Na gadu gadu możesz sobie darować polskie litery ale tutaj mogłabyś się na to wysilić.