Via Appia - Forum

Pełna wersja: Niepoliczalny (II)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cały ten
filozoficzny bełkot
nie jest
onomatopeją
musisz mnie
odkroić

znów, stara, przegadana wersja. do porównania:
http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=1856
Tajm!!!
musisz mi to robić?

kolejny wiersz, który bardzo mi się podoba

pozdrawiam,
Kali
Jak dla mnie aż za krótko. Po prostu czytając to nie czuję żadnego klimatu, melodii czy ogólnie tego "czegoś". Jak coś to tylko moje spostrzeżenie.
[bez czytania starej wersji]

Bez wątpienia zaskakujący, rzekłabym - absurdalny, w pozytywnym znaczeniu. Jeśli tak właśnie miało być - jest idealnie. Podoba mi się.
Jeśli nie o to chodziło - brakuje sensu. Tego jednego czy dwóch słów, które będą znaczeniem. Znów nie umiem powiedzieć, o czym ten tekst jest.
Chyba, że po prostu jest dla mnie za trudny. Taka opcja tez istnieje.
Kali, dziękuję Ci bardzo za ten komentarz. Staram się jak mogęSmile
Samuelu, dziękuję Ci bardzo, będę miał to na uwadze.
Księżniczko, nie wydaje mi się że to może być za trudne. Cieszę się że podoba się, mimo tego że nic nie wnosi.

serdecznie pozdrawiam
czas
Yyy, dziwne, dziwne... coś mi się w głowie przewraca gdy usiłuję nad tym myśleć. To dobrze Big Grin
Ten "atak na nasze mózgi" wychodzi Ci znakomicie.
kawałek po kawałku zbliżamy się do sensu, musisz mnie tylko ukroić... OK.




Pozdrawiam.
Siódmy, wybacz że atakuje. dziękuję Ci za komentarz
Szachu, dziękuję Ci bardzo.
Bardzo dobre- nie mam uwag, bo nie są potrzebne, dla mnie jasny przekaz i życiowy i poetycki.Smile
Dzięki Ci bardzoSmile

serdecznie pozdrawiam
W swej surowej prostocie bardzo...psychodeliczne!
Świetnie Ci to wyszło, Tajm. Bardzo lubię filozofię, rozumiem to, co filozofia potrafi zrobić z człowiekiem i zgadzam się z Czasem.

Pozdrawiam.
No tym razem niezbyt...
Jakoś tak nie po mojemu.
Mogło być lepiej.

O przepraszam, a z jakiej racji miałoby być po Twojemu? To nie jest Twoja poezja...//Kali
Panowie, bardzo wam dziękuje za komentarze

serdecznie pozdrawiam