Via Appia - Forum

Pełna wersja: Po wszytskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czasem być dobrym jest lepiej niż mówić prawdę.
Czasem być wesołym jest nieco nie na miejscu.

W ostatniej kolejce tego robić nie wolno.
Może jednak mylimy się i powinniśmy,
kiedy w czarnym garniturze ktoś tylko mówi.

Dlatego, tak naprawdę, nikt tego nie słucha.
Myśli, wbrew pozorom, skupiają się na sobie.

Może kolejność jest od razu ustalona?
Lepiej być tylko dobrym niż z góry znać prawdę,
a bycie wesołym jest w ogóle nie na miejscu.

Można pytać bez końca - dowiesz się po wszystkim.
Ciekawe rozważania, zmuszające go do głębszej refleksji.
NIE STAWIAMY SPACJI PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI! (z wyjątkiem myślnika, gdzie spację wstawiamy i przed, i po)
Przepraszam za wielkie litery, ale już któryś raz zwracam ci na to uwagę. Zdaję sobie sprawę, że to naprawdę niewielki, właściwie nic nie znaczący błąd, ale jak się czyta świetny tekst, to się chce, żeby był całkowicie bez zarzutu, rozumiesz? Smile
Tekst naprawdę dobry, ale jedna uwaga: po jakie licho ci tutaj szyk przestawny?
Niecierpliwość hm? Ja nie mogę sobie na to pozwolić w stosunku do kobiet.Tongue Mam do czynienia z humanistką, albo wręcz polonistką- informuję, że się staram , ale przez wrodzone męskie niechlujstwo i rozbuchane ego... zapominam? CoolGdzie ten szyk? No i dlaczego ma tylko 3 gwiazdki jak taki dobry?Blush
Cytat:W ostatniej kolejce tego robić nie wolno.
Tutaj szyk.
Humanistką jestem w bardzo małym stopniu, a polonistką wręcz być nie mogę (patrz: wiek), pomijając, że w żadnym razie nie chcę, a od polskiego wolę jednak nauki ścisłe.
Koniec offtopu.
Zaciekawiles mnie. To juz dużo. Wiersz ponadprzecietny. To znaczy trafiles do mnie.
No cóż , może i dużo, tak czy siak dziękuję. Fajnie być czytanym przez ładną młodzież. Co do szyku może poprawię.
ciekawy temat, ciekawe przemyślenia... tylko słów miliony. OK.



Pozdrawiam.
zera przecież tworzą miliony hehSmile