Via Appia - Forum

Pełna wersja: ***(spójrz na mnie)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Przez InF'a



Spójrz na mnie.
Granat dla nas
wybawieniem.

Wiesz,
włożę ci do ręki
pistolet, uśmiechnę się
i szeptem powiem:

„Strzel!”
A ja powiem : "Nie wrzucaj, Duśka, prób pisarskich i wierszy napisanych przez Infa" Wink

Wybacz, ale ten kawałek w ogóle mnie nie ruszył. Może taki dzień?

Pozdrawiam.

Konto usunięte

Powtarzasz się, Sun.
(18-04-2011, 21:08)Sundance Kid napisał(a): [ -> ]i wierszy napisanych przez Infa" Wink

(...) kawałek w ogóle mnie nie ruszył. Może taki dzień?

Pozdrawiam.
Heart

Nie wiem, trudno jest mi to oceniać, bo wiem z jakiej rozmowy wyniknął, przez co zupełnie inaczej patrzę na ten wiersz. Wybacz, ale nie mogę nic więcej powiedzieć.

Pozdrawiam.
Ano, powtarzam się. Jak znajdę więcej czasu to napiszę dlaczego ten wiersz jest słaby. Nie wiem jaki jest sens we wrzucaniu takich utworów.

Pozdrawiam.

Konto usunięte

Nie trudź się, nie musisz marnować czasu. Jednak w przeciwieństwie do Ciebie zwykli userzy nie mają możliwości wyrzucania swoich tekstów.


To jak tak się bawimy, to masz moje słowo, że nie będę komentował Twoich wierszy. Nie chcę tego robić na siłę.

Po Twoim komentarzu widać, że liczyłaś na oklaski. Ja rzadko publikuję i zdarzyło mi się ( raz ) coś wyrzucić, bo wiem czym takie podejście się kończy. Poza tym : Nawet mistrzom poezji zdarzało się napisać coś słabego.

Pozdrawiam.

Konto usunięte

Nie chodziło mi o to, żebyś nie komentował. Agresją na chamstwo - właśnie. Nawet największym zdarzało się. Tym bardziej nie powinieneś mówić mi "nie wstawiaj". Ja sama nie ocenię tego, co piszę, dlatego wstawiam. I wybacz mój błąd. Moja agresja wywołana jest tylko i wyłącznie tymi dwoma słowami: "nie wstawiaj". Tym bardziej, że są zaledwie trzy osoby komentujące poezję, z których opinią się W PEŁNI liczę. Więc nie gadaj mi głupot.

Ach, i do mojej grafomanii, czy jakkolwiek tego by nie nazwać, InF'a nie mieszaj. Nie jego wina.
Z Infem zażartowałem ( emotka dodana! ). Gdyby nie Twoje "Powtarzasz się, Sun" w dniu, w którym rzucam palenie, może nadal byłbym skłonny "wziąć" Cię za żonę. Nie napisałem, że jesteś grafomanką. Napisałem, że ten wiersz Ci nie wyszedł ( w mojej opinii, z którą nie warto się liczyć pewnie, ale komentować muszę, zdanie swoje wyrażać )

Pozdrawiam.

Konto usunięte

Sun, tym razem powtórzę, że nienawidzę, kiedy mówi się "nie wstawiaj". Właśnie z Twoją opinią się liczę, dlatego pewnie nie wstawię.

"Nie wstawiaj" - nie lubię nie dlatego, że powiedziałeś to do mnie. Sil też zwróciłam na to uwagę.

Nawet pomimo ograniczonej sprawności optymistyczno-emocjonalnej dzisiejszego dnia, prawdopodobnie nie "wzięłabym" Cię na męża - jednego już mam.


"Nie widzę sensu we wstawianiu takich utworów". Serio. Mam wrażenie, że napisałaś go na szybko.

Z tą żoną to też był żart Wink

Dobra, koniec OFFTOPU, bo prawdopodobnie dostanę bana, a to byłaby największa tragedia mojego życia.