Via Appia - Forum

Pełna wersja: Człowiek Nikt (II)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
w klatce z możliwości
zapomniany kruk
jak czas
egoistycznie nie istnieje




nowa wersja, starego, przegadanego wiersza
stary tutaj: http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=1327
oj Tajm : )
jak zwykle mi się podoba.
jesteś zupelnie inny niż reszta poetów tutaj
brawo

pozdrawiam,
Kali
od zawsze popieram rozwój szaleństwa (artystycznego). OK.




Pozdrawiam.

Konto usunięte

I ja! I ja!

I mnie się podoba. I chcę więcej, Tajmie. Więcej Czasu, proszę Big Grin
Zanim przeczytałam starą wersję, zadałam sobie pytanie, o czym właściwie jest ten tekst i stwierdziłam, że nie wiem. To porównanie do czasu daje zbyt dużo możliwości interpretacji, nie miałam pojęcia, której się uchwycić. Poza tym przez nie robi się z tego zupełnie inny tekst. Zbyt abstrakcyjny, jak na mój gust. Bez niego z kolei tekstowi czegoś by zabrakło.
Sama nie wiem. Może źle myślę, a może po prostu inaczej patrzymy na czas. Pozdrawiam.
Wiesz co Tajm, choć piszesz zupełnie inaczej niż ja, coś w tym jest, co nie daje przejść obojętnie.
To już moja druga wizyta pod twoim kawałkiem i sądzę, że nie ostatnia.
PozdroSmile
Kali, Szachu, Duś I Miku dziękuję wam za te komentarze. Cieszę się bardzo że udało mi się znaleźć złoty środek. Bardzo mi milo.

Księżniczko, możliwe że inaczej patrzymy na czasSmile ale chyba nie ma w tym nic złegoSmile a tekst jest dedykowany mojemu staremu przyjacielowi.

serdecznie wszystkim dziękuję

pozdrawiam czas
Rzadko kupuje takie texty, ale wiesz, jak to się robi.
I dlatego masz na razie u mnie otwarte drzwi - Tajmie.
Widzisz jaki skrajnie krótki wiersz a jaki dobry? Wink Dołączam się do pochwał. (Wybacz, że tak krótko, ale nie widzę powodu żeby się tu wylewać na temat mojej interpretacji, zachowam ją dla siebie.)
Zawsze jak cię czytam Tajmie to muszę poglówkować (no cóż jestem blond). Ale może to dobrze, ze nad Twoimi wierszami trzeba się zastanawiać. Każdy tu odnajdzie coś innego.
bardzo wszystkim dziękuję za komentarzSmile

serdecznie pozdrawiam