Via Appia - Forum

Pełna wersja: Dzisiaj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiesz, robię przegląd
tych paru ''jakichś'' lat.
Nie mogę dojść do tego,
kim byłam.

Spójrz, robię przegląd,
krok dalej albo dwa.
Nie umiem dojść do tego,
czy jestem...
Teraz rozumiem. Spisek. Dzisiaj wszyscy postanowili wrzucać dobre wiersze. Niech Was szlag Wink

Insomnio :

Jak na mój gust, jest to bardzo dobry, głęboki wiersz. Korzystaj ze swojej wrażliwości właśnie w taki sposób, a będzie elegancko.

I częściej spiskujcie.

Pozdrawiam.
O tam spisek od razu Wink
Wiosna po prostu...
Dziękować za ocenę.
Mocne słowa o mocnym zabarwieniu. Czasem trzeba zrobić "pranie brudów".

Konto usunięte

jej, a ja nie wiem, co powiedzieć.

Czasem bardzo trudno dojść do tego, kim się było kiedyś.

Podoba mi się, jest delikatny, a jednocześnie strasznie dosadny Tongue
Lubię to. Piszesz to takim językiem jakbyś oznajmiała "robię pranie, nie mogę znaleźć tej zielonej bluzy", a jest w tym dużo, bardzo dużo emocji. Ty zgubiłaś nie bluzę ale szufladę. Tutaj wyraźnie czuć przekaz, on niemalże uderza.
o proszę, pierwszy... tak pierwszy wiersz, który dzisiaj czytam i odpowiada mi w całości
jak powidziała Duśka, delikatny, ale dosadny
pisz tak częściej

pozdrawiam,
Kali
Udana miniaturka, świetnie dobrany tytuł. Jasny przekaz, nie za dużo słów. Ani nie za mało, w sam raz.

Wiesz, robię przegląd
tych paru ''jakichś'' lat. ---> "jakichś" bym wyrzucił, nie wnoszą wiele, a jakoś mi zgrzytają. "Paru jakichś lat" po prostu nie brzmi po polsku.

Poza tym - bravissimo!
W całej rozciągłości zgodzę się z Rootem. I tak, z resztą moich wspaniałych (Big Grin) przedmówców, też się zgodzę. Podoba mi się.


Pozdrawiam