Via Appia - Forum

Pełna wersja: ja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ludzie
nierozkładające się śmieci
zdeformowane lustra
materialni alchemicy
to ja
mocne słowa...

Proszę o bardziej rozwinięte komentarze//InFlames
Kurde... Tak dwojako rozumiem ten wiersz. Jedna z moich interpretacji jest taka, że człowiek mimowolnie jest częścią społeczeństwa, która go spacza. Wówczas człowiek ten "wchłania" wszystkie wzorce "materialnych alchemików".
Tajmie,


trzymasz mnie przy życiu. Przeczytam ten wiersz 100 razy i tak go nie pokumam. Ale nie o to tu chodzi. OK.



Pozdrawiam.
Wojbiku, to co napisałeś, bez względu czy znajduję się w tym wierszu, jest trafnym spostrzeżeniem ale i faktem dokonanym.
Szachu miło mi.

wszystkim dziękuję za komentarz i pozdrawiam.

Mroczny text, pełen mrocznych przesłań, i miejsca na interpretację według woli czytelnika.
Choć nie lubię "szortów" ten robi mocne wrażenie.

Konto usunięte

Tajm, Tajm, Tajm, Mordko Ty moja Tongue

Jak powiedział Mike - mnóstwo interpretacji Tongue Ale to dobrze. Chociaż, gdy czytam Twoje wiersze, moja wyobraźnia płata mi figle [mnóstwo obrazów przeplata się w jednym momencie] to uwielbiam Twoją poezję ;]

Wpadaj do nas częściej!
Cytat:ludzie
nierozkładające się śmieci
świetne!

Jest coś takiego w tych pięciu linijkach, że zatrzymują one na dłużej, i nawet jeżeli nie do końca się je rozumie to zapadają w pamięć. Lubię Smile
Miku cieszę się że chociaż raz przypadłem do gustu.
Duś, jak wiesz, uwielbiam mnogość interpretacji.
Siódmy, miło miSmile

dziękuję za komentarze
pozdrawiam wszystkich.
o i mam nad czym pomyśleć z przyjemnością
cały Ty, Tajm
dobrze wiesz, że lubię Twoją poezję

pozdrawiam,
Kali
Kali, bardzo mi miłoSmile
dziękuję za komentarz

pozdrawiam czas