Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zdjęcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wstaję rano
Dzień jest szary i niespokojny
Nie czuje się źle
Jestem szczęśliwy
Myślę o tobie
O twoich ustach
Gorętszych od ognia
O włosach
Piękniejszych od morza
Serce bije szybciej
Niegdyś smutny pozbawiony nadziei
Dzisiaj znalazłem szczęście
Wezmę aparat i zrobię zdjęcie
Żeby to uczucie mnie nie opuściło
Szepcze ci do ucha , kocham cię
Żebyś wiedziała jak bardzo jestem szczęśliwy
W "szepczę" zabrakło Ci ogonka przy "ę" - bo przypuszczam, że chodziło tu o czasownik w pierwszej osobie.
Przed przecinkiem nie stawia się spacji. W ogóle piszesz z interpunkcją, czy bez niej? Bo jest jakiś zagubiony przecinek, ale innych znaków brak. Ale z jeszcze innej strony - wersy zaczynasz od wielkiej litery. Nie umiem powiedzieć, na jaką formę się zdecydowałeś.
Czytając na głos, choćby nie wiem ile razy, nie czuję w tym żadnego rytmu. Czytam te wersy praktycznie jak prozę.

A jeśli idzie o treść, to też za bardzo mi się nie podoba. Dość banalne tralala, jak bardzo cię kocham nie powiem, no bo nie wypowiem, tak ogromnie bardzo. To jest po prostu... nudne.

Żeby nie było: widzę tę scenkę - facet się budzi, jest szczęśliwy przy ukochanej i chce to upamiętnić na fotografii. Chce zatrzymać tę chwilę. Samo to jest, moim zdaniem, niezłym pomysłem. Tylko forma, w jaką ten pomysł ubrano, zupełnie mi nie przypadła do gustu, bo nie widzę w niej zupełnie nic ciekawego czy odkrywczego w jakikolwiek sposób.



Ale ja się nie znam i trochę już wypiłam. Wink
Alf :

Skoro wstawiasz utwór na forum, to czekasz na opinię. Moja jest taka, że stosujesz tak oklepane zwroty i podchodzisz do tematu w tak banalny sposób, że nie można napisać nic innego jak tylko to, że jest to słaby wiersz, który zapomina się zaraz po przeczytaniu. Niestety.

Pozdrawiam.
Temat może oklepany , dla ciebie miłosc jest czyms oczywistym , ja odkrywam cos nowego , dzieki za krytyke , krytyka pozwala sie podciągnąć pozdrawiam
Świetne - moja ulubiona tematyka, lekko podane, ze smakiem, bez przesady i patetycznych wygibasów.
A mi się nie podoba.
Budowa w porządku,ale strasznie oklepany temat i słownictwo. Czekam na coś innego Alfi.
2,5/5
Pozdrawiam
X