Via Appia - Forum

Pełna wersja: Michalius Arts
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałbym wam zaprezentować swe wypociny. Wybrałem tylko parę ze swej kolekcji które sa moim zdaniem najbardziej godne uwagi.


Oto prototyp mojej okładki książki. Gimp
[Obrazek: forgotten_stories_of_isteron_by_michaliu...3b6s0f.jpg]
Tu jest oryginalna wersja wykonana na kartce. Ta z lewej to ta Maerdaew
[Obrazek: zapomniane_opowiesci_isteronu_by_michali...35urbp.jpg]

Główna postać, czyli ta która jest na samym przodzie była z początku stworzona na wzór Gwiezdnych Wojen. Obraz wykonany też w gimpie
[Obrazek: michalius_by_michaliusarts-d3c08gx.png]
Lecz porzuciłem ten pomysł i przerobiłem ją na bardziej Fantasy, jaką widzieliście powyżej.

Także rysuję rzeczy które poprostu wpadną mi w oko.
[Obrazek: Dragon___Smok_by_MichaliusArts.jpg]
Nie jestem jakimś fanem smoków lecz spodobał mi się.

Ostatnio rysuję dużo postaci kobiecych. Praktycznie zawsze na zamówienie koleżanek więc nie jestem zboczuchem : o
Okładka Gry
[Obrazek: Maerdaew_Kiras_by_MichaliusArts.jpg]
Night Elf z WoW
[Obrazek: Night_Elf_by_MichaliusArts.jpg]
też z WoW
[Obrazek: World_of_Warcraft_Human_Mage_by_MichaliusArts.jpg]
Noi rysunek z którym nieco przesadziłem i mi nie wyszedł. Nie jestem jakimś zboczeńcem :O tylko uważam że jeśli rysuję to powinienem umieć wszystko narysować.
[Obrazek: dark_watch_tala_strip_by_michaliusarts-d2zirl4.jpg]

Razem moich rysunków będzie ze 180 lecz wiadomo że nie będę ich tu dodawał heh.
Jeśli chcecie zobaczyć więcej wpiszcie w google MichaliusArts.
Sorki za jakość zdjęć
Nie no masz, chłopaku smykałkę bez ściemy!
Widać, że ta robótka idzie jak po maśleSmile
Cytat:Nie jestem jakimś zboczeńcem :O
pff, każdy zboczeniec tak mówi.

Co do rysunków to się chyba nie powinnam wypowiadać, bo nie znam się na tym totalnie, a to, że czasem coś bazgrnę, nie znaczy, że wiem o co chodzi Smile Tym bardziej, że ja preferuję realizm.
I w tym jako tako się odnajduję.
Moim zdaniem jest dobrze i to by było na tyle.
Całkiem niezłe,ale krok od ideału ; ) Imho widać,że masz talent,nie marnuj tego Smile Czekam na następne prace.

Pozdrawiam
X
W istocie. Dać takiemu tablet, photoshopa, 24calowy monitor i gałki oczne by puchły... Oj będę do Ciebie kolego kiedyś bił po zamówienia na ilustracje... nie ma bata...
Po co 24 calowy monitor skoro się ma 34 calowy TV Big Grin
Jeżeli dobrej jakości/ostrości/odwzorowania kolorów to jak najbardziej nie potrzeba Big Grin

Konto usunięte

Pierwszego nie bd oceniać - nie moja działka.
Drugie mi się podoba, znaczy postacie mi się podobają, są niedokończone, urwane, aczkolwiek dobre.
Trzecie. Patrz pierwsze.
Czwarte - ładne, choć jeśli coś mocniej szkicujesz - łapy - powinieneś raczej wszystko podkreślić. Prawa, tylna łapa pozbawiona jest pazurów Tongue takie spostrzeżenie Tongue Ale ogólnie bardzo dobry rysunek.
Piąte - prawe oko, nos i usta mi się nie podobają. Jeśli chodzi o to ostatnie - czasem warto zrobić tylko zarys. Całokształt niezły.
Szóste. Za mocno zarysowany podbródek, olana dłoń i brak prawej ręki psują efekt. Nie wiem czy to zamierzone, aczkolwiek świetnie wyglądają jej puste oczy.
Siódme. Cienie są świetne. Gorzej z włosami i wielkością oczu. Stanowczo za duże. Coś z kciukiem u lewej ręki jest nie tak, choć widzę, że rysowanie dłoni świetnie Ci wychodzi ;]
Ósme. Nos za "sztywny". Tutaj brak źrenic nie działa na korzyść. Za chude palce. Piersi są świetne, chociaż wyglądają bardziej jak sylikon niż jak naturalne piękno kobiece Big Grin I mam wrażenie, mimo że powinnam przyjrzeć się dłużej, że uda są za długie w stosunku do łydek, albo łydki za krótkie w stosunku do całego ciała Big Grin

Nie jestem jakimś znawcą, po prostu czasem sama się bawię, a to, co zdołam zauważyć, wytykam.
Rysuj chłopie, bo talent masz i kiedyś będziemy się o Ciebie bić Tongue
A moim zdaniem brak źrenic w ostatnim działa właśnie na korzyść Tongue.
Up

Nie ma źrenic dlatego że to taka wampirzyca Wink

Oto mój nowy twór. Jest to okładka mojego komisku osadzonym w świecie Sci fi / Fantasy p.t. Ashlanders ( Popielni )
Pracuje nad nim w wolnych chwilach czyli praktycznie w szkole.
Świat jest dość nietypowy... ponieważ połączyłem Sci-Fi z Fantasy jak to wygląda?
Baddassy z karabinami plazmowymi i krążownikami kosmicznymi, atakują planetę na której żyją... elfy! Tak! nie ma to jak sporo magii i solidnej dawki ołowiu. Aktualnie mam już 6 stron a nad 7 jeszcze pracuję. Komiks będzie miał styl połączenia mangi i realizmu.
Nie mam pojęcia czemu robią się białe linie po dodaniu kolorów.
[Obrazek: ashlanders_by_michaliusarts-d3cy13d.png]
Tu wersja na papierze ( tak wiem nie ma palca i zmieniłem parę rzeczy )
[Obrazek: ashlanders_cover_by_michaliusarts-d2yni92.jpg]
Koncept laski ( nie umię się zdecydować czy ma to być człek czy elf )
http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/20...3cf4pi.jpg
Toi zaś jest stare i to bardzo ( jeszcze nie robiłem w gimpie i uczyłem się kolorować, ale ma coś w sobie )
Raziel z Legacy of Kain Soul Reaver
[Obrazek: Raziel_colored_by_MichaliusArts.jpg]
A tam, nie ważne czym ma być laska, ma czym oddychać więc jest okejka Big Grin
Ta twoja "stara" praca ma według mnie idealne kolory. Wygląda dużo lepiej od tych co pokazałeś wcześniej (tych robionych w gimpie) (miałem napisać, że są cudowne, ale nie używam takich słów).

Konto usunięte

W tym pierwszym obrazku, wygląda to tak, jakby to na górze wychodziło z głowy tego na dole - ble. W drugim brzydko pokolorowane, wybacz Tongue
Przerysowany concept filmu hardkor 44
[Obrazek: Hardkor_44_Corpser_by_MichaliusArts.jpg]
http://michaliusarts.deviantart.com/gall...0#/d2jwobb
Powiedzmy że autoportret
[Obrazek: me___michalius_by_michaliusarts-d35uqb1.jpg]
Rysunek który wygrał konkurs w gimnazjum Big Grin
http://michaliusarts.deviantart.com/gall...4#/d2gipdu

2 są w linku ponieważ z niewiadomych przyczyn się nie wyświetlały
Jeśli o rysunki chodzi to trochę przy płaskie. Może to moje spaczenie, ale człowieki mają chyba bardziej... kurde nie wiem jak to ująć bo nie rysujesz prawdziwych ludzi tylko przełożenie człowieka na grafikę komputerową... ale no za płaskie już. Tongue Znaczy żeby nie było mówię tu o twarzy.

Ta kobitka z płomieniem nad dłonią - głównie o nią mi chodzi.

A miecze świetlne widzę stylizowane na Hrabiego Dooku? Czy tak po prostu?
Stron: 1 2