Via Appia - Forum

Pełna wersja: Kat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Życie mi cierpieniem
Życie mi smutkiem
Życie mi katem
Zabija moją duszę
Zabija moje wspomnienia
Zabija sens życia
Niszczy przyjaźnie
Niszczy miłość
Niszczy mnie
Kat który nie przebacza
Witaj Alfi Tongue

Na początek pochwalę budowę. Twój avatar też w sumie może być. A i pointa ujdzie w tłoku.

A teraz czas na wady:
-oryginalność:ale ja to widziałem i to wiele razy. Wszystko to już było:powtórzenia,taka zabawa formą.

-słownictwo:kat w trzecim wersie z życiem nie pasuje. I wiem,że to poezja ale co niby zabija Twoją duszę?! Bo z wiersza wynika,że życie zabija Twoją duszę... ŁAŁ! Wynika z tego,że aby żyć musisz nie żyć. Żelazna logika.

Cytat:Życie i smutkiem
- a tu Ci zjadło "m". Chyba,że iSmutek to takie coś jak iPad czy iPhone?

Wiersz też jest trochę przegadany. No dobra jest w miarę przegadany. Hmm w sumie jest dużo przegadany. Jest przegadany jak stąd do Chorzowa przez Nowy Jork!

Ale i tak mi się podoba bardziej niż ostatnie kawałki.

3/5

Pozdrawiam
X
banalna wyliczanka :/
wiesz Alf, Twoja poezja do mnie nie trafia...
bazgrzesz te swoje wierszydła na kolanie, a to jest błąd
myśl więcej podczas pisania, z zakończenia można coś zrobić

sorry Alf
pozdrawiam,
Kali
Dziękuję za słowa krytyki , pozdrawiam .
A ja widzę postępy i to wydaje mi się w tej chwili najważniejsze. Na pracę nad innymi rzeczami ( puentą, formą itp ) przyjdzie jeszcze czas.

Czytaj dużo poezji, Alf. Polecam Kazimierza Ratonia.
Pisz, a jak piszesz to staraj się pisać prosto, ale nie zbyt banalnie.

Pozdrawiam.
Końcówka jest efektowna, ale całość jakoś do mnie nie trafia. Nie wiem dlaczego. Może mimo wszystko przydałoby się dopowiedzieć coś więcej? Albo... nie wiem, może za głupia na to jestem czy coś Tongue
Pozdrawiam