Via Appia - Forum

Pełna wersja: * * * (jeśli wstydzisz się)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jeśli wstydzisz się
grzechów
w marzeniach
idź spać

w końcu
ciemne myśli
jaśnieją
nocą
Hm. Początek, pierwsza strofa, dobrze zapowiada ten tekst. Ale całość jak dla mnie nic nie przekazuje. Mam wrażenie, że albo po prostu wpadło ci do głowy fajne hasło, i postanowiłeś skorzystać, albo nie udało ci się z doborem słów. Pierwsza strofa jest świetna, ale ciąg dalszy to nie z tej bajki. Technicznie nie mam nic do zarzucenia.
O Arche Smile Daaawno nie czytałem nic Twojego jeśli chodzi o poezję.
A co do wiersza to hmm wygląda jak sam pomysł czegoś. Szkoda,że go nie doszlifowałeś bo imho początek jest niezły.

Budowa,słownictwo,tematyka itp bez zastrzeżeń,zakończenie też się może podobać. Jednak brakuje w nim czegoś takiego co sprawia,że chcemy wracać do tego utworu.

3,5-4/5

Pozdrawiam
X
Arche :

Mogłoby być z tego coś dobrego, ale na razie jest bardzo średnio. "W marzeniach idź spać" zalatuje tandetą.

Sorry, ale potrzeba czegoś więcej.

Pozdrawiam.
Druga strofa zerżnięta z myśli tygodnia. W dodatku z Twojej własnej. Smile

A tak na poważnie już. Tak jak Xorrez dawno nie czytałem czegoś nowego, jeśli chodzi o Twoją poezję. Na ogół lubię ją, ale tutaj jest czegoś za mało.

Czekam na lepsze utwory. Stać Cię.

Pozdrawiam
Dziękuję wszystkim za komentarze Smile Wiersz to krótka myśl, a fragment wykorzystałem w myślach tygodnia.

I naprawdę nie wiem za czym wy się tak stęskniliście Big Grin
A dla mnie jakieś takie pourywane, za dużo wersów na tyle słów. Jakoś źle wpływa to na odbiór w moim wypadku.
oprócz tegu tu -
Cytat:w marzeniach
idź spać
- nadmuchanego, wszystko ok

przypomina mi to inny wiersz zamieszczony na tym forum

pozdrawiam,
Kali
Bardzo dobre, mocne!
Trudno takie texty interpretować na gorąco bowiem bardziej intuicyjnie niż rozumowo czuje się o co chodziło.
jest w nim potencjał, jest wstrzemięźliwość słowa,
jest doza enigmatyczności, jest bezpardonowość, jest to dobry wiersz Smile