Via Appia - Forum

Pełna wersja: Turlanie dropsa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2






Czas przypomina gaz
nie oszczędza nikogo nie zna litości
kradnie codziennie jeden dzień
na patefonie bytu gra trzeszcząca płyta
igła skacze po niej jak dziki koń
bo nie jestem stworzony do samotności
choć zawsze twierdziłem że lubię zwierzęta
ludzi mniej




22 marca 2011
Nie wiem co napisać. Po prostu czegoś równie prawdziwego i pełnego przy tym ponadczasowej mądrości jeszcze tutaj nie czytałem. Przykindzioliłeś z tym! Brawo! Big Grin
Mike : jeśli na jakiś czas zaniecham komentowania Twoich wierszy, to tylko dlatego, że nie będę chciał się powtarzać Wink

Ogólnie, Twoja twórczość to jedno z najciekawszych zjawisk jakie spotkało to forum. Widać, że nie piszesz od wczoraj i dokładnie wiesz co robisz. Nie każdy lubi takie "jazdy", ale fani ciętego humoru i Beat Generation nie mogą przejść obok Twoich wierszy obojętnie.

Pozdrawiam.
Twój styl chyba poznam na bezludnej wyspie. Bo dobry i orginalny. Wiersz jest ok.
Berecie

Sundansie

Monico

Co za radość znów Was widzieć pod moimi utworami.
Bardzo dziękuję.
I zapraszam znówSmile
Hmm wiersz jest dobry,ale jednak podoba mi się mniej niż Twoje poprzednie utwory.

Jak zawsze plus za budowę,słownictwo i oryginalność Smile
Pointa za to taka trochę średnia,mogłeś dowalić czymś mocniejszym.

4/5

Pozdrawiam
X
Dzięki, XorSmile
Pięknie przedstawiłeś swoje emocje, Mike. Po męsku, ale bardzo emocjonalnie! I zgadzam się z Monicą, Twój styl jest oryginalny.

5/5
Super wiersz o doskonałej poincie. Problem rozdarcia wewnętrznego bohatera oddany po mistrzowsku.
Ta płyta - mistrzostwo świata. Zycie jako płyta - super!
To jest dobry Mike w dobrym pirackim stylu. Tylko ze zwierzakami mi nie przesadzać proszęSmile Jakaś liga ich szuka, gdzieś czytałem, zaginęły już pół roku temu.5/5
Dzięki, JaroSmile
Cytat:Czas przypomina gaz
pierwszy wers jest tak okropny, że reszta musiałaby być naprawdę genialna, żeby jakoś to zatuszować
niestety nie jest
Naprawdę nie zrozumiałeś?
Czas przypomina gaz, bo go nie widać, a jednak istnieje - fizycznie i namacalnie.
Pozdro i thanxSmile
chodzi o fakt wystąpienia zjawiska rymu
Stron: 1 2