Via Appia - Forum

Pełna wersja: Lunatyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wasz brak spójności
usypia twórczość
niedotknięty myślą
zarastam mackami
zostaje tylko sen
nowa rzeczywistość
nie wiem o co tu chodzi. napuszone. trudno wyczuć jakąś puentę.
Mnie akurat się podoba. Zmusza do myślenia.
Lubię Twoją poezję Tajm, imho nie ma w niej kiczu, jest po prostu Twoja.
Taka jest moja opinia.

pozdrawiam,
Kali
Też mi się akurat podoba i zgadzam się z Kali,że Twoje utwory mają to do siebie,że trzeba nad nimi siąść i podumać co uważam za plus.

Jedyne czego mi brakuje to takiego bardziej wyrazistego zakończenia.

4/5

Pozdrawiam
X
Wcale mi się nie spodobało.
Dlaczego?
Bo mało tu poezji - dlategoSmile
bardzo dobry wiersz, chociaż nie jest łatwy w odbiorze. Rzeczywistość jest na ogół nieźle "pogięta" i potrafi dobić człowieka do krzyża. OK.




Pozdrawiam.
Przepraszam mike, ale wydaje mi się, że przesadzasz pisząc, że mało w tym utworze poezji. Fakt, że twórczość Tajma charakteryzuje się surowością, nie oznacza jeszcze, że jest mało poetycka. Wręcz przeciwnie - wystarczy spojrzeć na możliwą ilość interpretacji, jeśli wiesz co mam na myśli. Już któryś z użytkowników wspomniał wcześniej, że Tajm głęboko drąży i ja się pod tym podpisuję. Nie do każdego musi to trafiać, rzecz jasna, ale to jest wiersz pełną gębą. Jedną z cech ( podobno najważniejszych ) poezji jest brak dosłowności. Tutaj to mamy.

Pozdrawiam.

Konto usunięte

(21-03-2011, 16:28)Monica napisał(a): [ -> ]nie wiem o co tu chodzi. napuszone. trudno wyczuć jakąś puentę.

Że jakie? Napuszone? Że co? Że trudno wyczuć puentę? Proponuję kilka razy przeczytać wiersz, który imho jest bardzo dobry. Ja dla siebie pointę znalazłam.

(21-03-2011, 21:40)mike napisał(a): [ -> ]Wcale mi się nie spodobało.
Dlaczego?
Bo mało tu poezji - dlategoSmile

Mało poezji? Mało poezji jest w moich, i kilku innych osób, wierszach. A ja byłabym wdzięczna za nie wygadywanie głupot, bowiem teksty Tajma są jednymi z lepszych tekstów tutaj, w poezji. Mało poezji, bo co? Bo nie ma rymów? Bo nie długie? Bo nie roi się od środków stylistycznych? Śmieszne.


Tajm:

Podoba mi się, choć przyznam szczerze, że pojawiło się kilka lepszych wierszy Twojego wykonania.
Nie zasypiaj mi, bo wtedy uciekniesz.

Próbowałam na początku 'dostosować' ten wiersz do naszej ostatniej rozmowy, jednak w tym momencie wpadło mi coś, czego nie mogę oderwać. Interpretacja, która, jak to mam w zwyczaju - przecież wiesz, jest dziwna, inna i nieco śmieszna Tongue

Pozdrawiam, Duś
słowa bez śladu wiersza...
wszystkim dziękuję za komentarzeSmile

pozdrawiam
Na Inku jest tylko kilku autorów, którzy mnie do niego przyciągają.
Ty, Czasie, z pewnością jesteś jednym z nich. Smile

usypia twórczość
niedotknięty myślą
zarastam mackami


Geniusz.
Ero, zwyczajnie nie wiem co powiedziećSmile

Dziękuję bardzo za ten komentarz
Trudno sprecyzować co jest w tym utworze, ale z pewnością jakoś działa na wyobraźnię.
Wiadomo, że przecież rzeczywistość senna jest o niebo lepsza, nie ograniczają ją żadne prawa, ani nawet fizyki.
Na te poza-senną (bo inaczej tego nazwać się nie da) tylko opadają ręce... i chce się wrócić.
Polecam na opór ignorantom wyciąć im z komenta co czwarte słowo i zrobić z tego taki wiersz, ze im opadną... mieczyki xD
Pozdróweczka Tajm, oby tak dalej :-)
Mi się podoba Smile Mam wrażenie, że właśnie się tak czuję. Jakby moje prawdziwe ja było uśpione.
Stron: 1 2