Via Appia - Forum

Pełna wersja: FAJANS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Stoję i patrzę skupiony mocno
zawiewa z lekka niewybaczalnie
mam zawroty głowy
idź kolego na bambus prostować banany

cuda cudeńka śruby wianki
co jest co zgrzyta co pobrzękuje?
nie gra mi tu rzeczy wiele
idź kolego z klocków lego

kapsle oglądam z lewa i z góry
śnieg prószy mi tu bury
kolego pogonić?
no gra muzyka

on mi tu hopsztosy wali
jak by się chował u górali
dziadostwo na całej sali
pal rolki mały posprzątali

właśnie przyleciałem z Czikago
nadal bolą mnie ramiona



30 stycznia 2011
Puenta jest totalnym zaskoczeniem, jak dla mnie. Cały teksy sprawia wrażenie raczej zabawy słowem niż próby wyrażenia czegoś ważnego, a może już przestałam odbierać. Ale jest ok. Tylko te znaki zapytania mi się nie podobają, nie są moim zdaniem potrzebne, żeby dało się ten pytajnik odczuć, że tak to określę.
Cóż FAJANS miał być klawy z założenia i niech mu portal lekkim będzieSmile

Ulalalala! Tosz to majstersztyczek wśród majstersztyczków! Pancerfaust wśród drzew! Kręcioła na maksa! Git!

//EDIT:Kolego berecie,ostatni raz zwracam uwagę by udzielał pan bardziej rzeczowych i sensownych komentarzy,bo takie jak wyżej będę usuwane.Pozdrawiam.X//
Że się podobało, to mnie cieszySmile
A mi się nie podoba. Widać w tym wierszu Twój styl,ale o ile w poprzednich wierszach on w miarę pasował,to w tym już za bardzo przesadziłeś.

Wiersz jest zbyt odjechany,bardziej przypomina taką zabawę słowami po kilku piwach lub czymś mocniejszym niż coś co zwiemy "utwór liryczny" : )

Niby budowa okej,niby słownictwo charakterystyczne dla Ciebie,niby puenta zaskakująca jest,ale mi się to po prostu nie podoba.

Sorry Winetou ;D

2,5-3/5

Pozdrawiam
X
Jak wiersz jest odjechany i jak w dodatku widać styl to nie jest tak źle, i puentę nawet mamy.
A że nie przypasował, rzecz gustu - pozdroSmile
Moim zdaniem bardzo zabawne. Śmieszne i nie mam z tym pod górę. Z życia wzięte. Czyli ok.
Cieszę się, że me wesołe beztroskie rymy wciąż znajdują odbiorcęSmile
Dzięki za wizytę.
męczący jakiś - nie zachwycił mnie Confused
Szkoda.
Ale i tak dzięki wielkie za wizytęSmile