Via Appia - Forum

Pełna wersja: strach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak bardzo
boję się
życia bez ciebie
wiesz to
tylko czemu
nic nie robisz
by to zmienić

pierwszy tak świeży wiersz, pisany szybko na kolanie
Nie pozostawiasz miejsca na domysły i własną interpretację - walisz prosto z mostu, przekazujesz swoje uczucia. Czy to dobrze, czy źle - nie wiem. Ale czyta się płynnie, nie jest źle. Ogólnie przekaz wałkowany wieeele razy, konwencja też dość banalna - nic nowatorskiego. Ogólnie - tragedii nie ma, ale nie poruszyłeś mnie specjalnie. Ot, taki wierszyk.
Hmmm wiesz Herbaciana ten kawałek potraktowałabym jako zakończenie, brakuje mi tylko początku.
Rzeczywiście czytelnik ma tu zbyt małe... wręcz nie ma pola do własnych przemyśleń, interpretacji.

Ale widzę, że próbujesz sił w krótkich formach, które bardzo lubię ostatnimi czasy... Tylko, skoro to wiersz pisany na kolanie czy nie powinien on chwilę odczekać?
Czytelnik raczej nie chce czytać wierszy ze schematu - wpadło mi do głowy - zapisałem - opublikowałem...

Przemyśl go jeszcze, pobaw się z nami grą słów.
Miniaturom wiele ich nie potrzeba, ale za to przydało by się jakieś mocniejsze uderzenie, coś co sprawiłoby, że będziemy chcieli wracać.

pozdrawiam,
Kali

Konto usunięte

Zgadzam się z Kali. To takie coś, co gdzieś się zaczyna i tu się kończy, takie proste i bez wyrazu. Trza kopnąć w tak krótkich tekstach.
Krótkie, lecz treściwe, niewysilone, lecz wiele mówiące.
Podoba mi się.
muszę powiedzieć że to piękny wiersz. jasno mówi o co chodzi. bez dziwnych utrudnień.
Bardzo proste, aczkolwiek chwyta za serce. Strach przed samotnością to coś czego szczególnie nie lubię.