Via Appia - Forum

Pełna wersja: Impresje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widzę, że lubisz te dwa kolory, ale wcale nieźle pasują do siebie.
Prace niezłe, oszczędne, miłe dla oka, mające swój sens.
Jak dla mnie - podobało mi się.
dzięki; )

to kolory mojej okolicy, kiedy wracam do domu.
Witaj.

1.Hmm taki średni ten obraz. Taki trochę niedopracowany,i mimo tego,że żółć i czerń się dobrze komponują,to brakuje jakiś innych kolorów jak dla mnie.
Spróbuj pomalować prawdziwymi farbami bo paint jednak ma mało możliwości : )
3/5

2.Ten już znacznie lepszy,ma swój klimat. Ciągle jednak widać na nim ograniczoność painta.
4/5

Pozdrawiam
X
Lubię painta. Lubię czystość jego linii, klarowność podziału. Dla takich rysunków jest wg. mnie idealny. W tych wszystkich corelach, photoshopach itp. zaraz zaczęłoby się wszystko rozmywać stapiać, przechodzić jedno w drugie. Podoba mi się prostota tej kreski. No, ale każdy może mieć własne zdanie. Moje na przykład jest takie, że pierwszy z rysunków jest o niebo lepszy niż drugi - ale to przecież tylko subiektywne odczucie.

Dzięki za komentarz, dzięki za uwagi (;
A ja na przykład nie umiem malować ani w paincie,ani w corelu Tongue Lubię prawdziwe farby,prawdziwe płótno itp, wtedy obraz jest bardziej przemyślany,bo wiesz,że przy błędzie nie możesz cofnąć jak w paincie : )

Ale każdy noobi jak lubi : )

Pozdrawiam
X
Podobają mi się obie prace. Może to tez po czesci, dlatego, że ja maluje ''realnie'', a komputerowo kompletna porażka. Lubię takie ''okrojone grafiki'', w tym przypadku mówcie, co chciecie, ale paint się sprawdził.
dzięki wszystkim za komentarze^^

[w najbliższym czasie postaram się dodać coś z muuzyki]
Ten drugi jest bezdyskusyjny. Pierwszy mnie przeraził. Tyle względem subiektywnych odczuć. Na temat painta i photoshopa się nie odzywam, jedno i drugie obsługuję jedynie w ramach plastyczno - edukacyjnych eksperymentów xD. Nie powiem, całkiem ładnie czasem efekty wyglądają. Kończąc offtop: odważyłam się przyjrzeć pierwszemu i zauroczyły mnie te lampy. Te dwie na górze wyglądają jak żołnierzyki (tak mi się kojarzą). Ogólnie ten obrazek nie sprawia najlepszego wrażenia, ale w szczegółach tkwi coś takiego, nie wiem, jak to ująć. Zapewne diabełekSmile
Próbowałeś w gimpie? jak nie to spróbuj, łatwy w obsłudze i ciekawe rzeczy idzie tworzyć.
Latarnia jest fajna - z lekka burtonowskie kształty, fajny klimacik. Smile
Ale i tak bardziej podoba mi się ten drugi obrazek (a może pierwszy, otworzyłam w nowych zakładkach i nie wiedziałam później, które było otwarte najpierw Tongue ) - rewelacyjna perspektywa: z lotu ptaka, który ma w dziobie kamerę szerokokątną. xD Super.
Taaak, burtonowskie klimaty jak najbardziej^^
Dzięki!