Via Appia - Forum

Pełna wersja: Do gwiazd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oboje jesteśmy
z tego samego
gwiezdnego popiołu.

Z jednego wodoru
i helu.

Więc ucieknijmy razem,
tam, skąd przyszliśmy.

Do gwiazd.
Nie znam się zbytnio, ale jak dla mnie spoko.

Zapraszam do przeczytania mojego:

http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=4326

Panie baronie, proszę o niekomentowanie w celu spamowania własnych tekstów. ///księżniczka
Witam,
Temat zaczynał się obiecująco i ogólnie tekst 2,5/5
Zastanowiłabym się nad wersyfikacją jeszcze i tym rymem, który psuje definicje tekstu białego...
Hmm wiersz ma w sobie jakiś potencjał,szkoda,że trochę zmarnowany.
Niby wszystko jest w porządku,budowa okej,słownictwo i oryginalność też,puenta tak samo,ale mimo to brakuje w nim hmm takiego "pazura".

3/5

Pozdrawiam
X
Ostatni wers bym usunęła, przeniesiony do tytułu. Wodór z helem mi nie gra, albo - albo. Trzeba jeszcze popracować nad tym wierszem.
A mi się w jakiś sposób podoba.
Tematyka może i oklepana, ale rozbawiał mnie gwiezdny popiół...

ćwicz dalej

pozdrawiam,
Kali
bravo, interpunkcja bez zarzutu, to rzadkość! Chociaż sam nie stosuję. Podoba mi się twoje myślenie, jestem za.

Twój wiersz przypomina mi bardzo pewną piosenkę zespołu Ziyo (z okresu, kiedy jeszcze grali ok).

Poczekam na inne wiersze.


Pisz i komentuj.


Pozdrawiam.
Wiesz, nie znam się na tzw. poprawności technicznej w poezji (a tym bardziej na interpunkcji), więc pokornie poprę przedmówców.

Od siebie chciałam tylko napisać że twój wiersz, choć nieco krótki, przywodzi mi na myśl romantyczny obrazek: parę leżącą na trawie, albo na pomoście, nazywającą gwiazdy nowymi imionami.
Taki obrazek b. dobrze mi się kojarzy. :]

Pozdrawiam
Kasandra