Via Appia - Forum

Pełna wersja: Ból
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czuję ból
Kłujący w serce
Rozpacz
Łzy wylane z bólu
Nienawidzę świata
To on sprowadza ból
Niestety, teraz mi się nie podoba. Za dużo tego "ból", wiem, że to celowo, ale mi wadzi Tongue
A mnie nie rusza i nie podoba się całkowicie. Nie jestem mistrzem, ale mogę śmiało to powiedzieć... NUDA.
Za szybko mi puenta weszła. Chciałem jeszcze poczytać, jak podmiot rozwodzi się nad swoim bólem. Nie ma tutaj mowy, dlaczego osoba mówiąca w wierszu czuje właśnie ten ból. Tego też mi bardzo brakowało.

Pozdrawiam, InFlames
Myślałeś nad pisaniem opowiadań?
Pytam, bo Twoja poezja jest zbyt dosłowna.
Nie można (rzecz jasna) przesadzać ze środkami stylistycznymi, ale po to chyba są, żeby z nich korzystać.
Nie myslałem o pisaniu opowiadań , nie wychodzą mi Sad .
Hmm też mi się nie podoba. Czuć Twój smutek w tym wierszu,ale brakuje czegoś "głębszego". Ot,kilka zdań lecz w sumie bez jakiejś metafory,po prostu piszesz,że jesteś smutny i tyle. Tematyka i przesłanie też takie sobie,bo już wiele razy coś takiego czytałem.

2,5/5

Pozdrawiam
X

Alf? A co powiesz na wersję:

czuję ból
kłujący w serce
rozpacz
łzy

nienawidzę świata?

Mało ona odkrywcza, ale hmmm.

Twoja wersja także mi się nie podoba. Wygląda na pisaną na tzw. kolanie. Ot wpadło mi do glowy to zamieszczam...

ćwicz, ćwicz, ćwicz, ale także staraj się przemyśleć swoje twory...

pozdrawiam,
Kali



hmmm... Niestety muszę zgodzić się z poprzednikami choć dopiero zaczynam. Tekst jak dla mnie to wyrwane z kontekstu, poszatkowane słowa....

PozdrawiamSmile
Alfie czy Ty nie jesteś aby mizantropem?
Temat niezły, ale spaprałeś wykonanie, moim skromnym zdaniem. Poza tym konkluzja, że świat sprowadza ból jest zbyt banalna i nijak nie przystoi poecie.