Via Appia - Forum

Pełna wersja: Ciemne nitki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Leżę w łóżku, jest wieczór, leżę na wznak i myślę o tym, że moja skóra jest nocą tak biała. Porcelanowa. Delikatna. Na filigranowym ciele.

Czuję cienie na mojej skórze. Cienie ciemnych rąk i nocnych ptaków, które przeleciały za nieosłoniętym oknem.

Ciemne cienie skrzypiących drzwi i kroków. Ciemny cień żaru. Cieniste uśmiechy. Ciemno, srebrno i gorąco.

Okno jest nieosłoniętę. Widzę swoją białą skórę w księżycowym świetle.

Widzę te cienie, czuję ciemne cienie rąk. Na białej skórze, na ciemnych włosach laleczki.
"Okno jest nieosłonięt[e]." - Na końcu "e" zamiast "ę". Jedyny błąd jaki dotąd zauważyłem.
O samym tekście powiem niewiele, gdyż niewiele też z niego rozumiem. Nie bardzo mi się podobało.
No mi też się nie podobało. Nie widzę w nim nic niezwykłego.
Pierwsze zdanie jest tak długie, że aż się przestraszyłam. Smile Później zaczynasz operować krótszymi, co wypada lepiej. Jak na moje, ten początek można rozbić na dwie części.
Przeczytałam w około minutę (szybko czytam) i jedyne, co mogłam zrobić, to wzruszyć ramionami. Ja nie wiem, o co ci chodziło.