Via Appia - Forum

Pełna wersja: Krytyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To istota parszywa
Jak wyrok komentarz
Opinia zawsze nieuczciwa
Dla tekstu cmentarz

Niby mądry i dociekliwy
Podobno sztuki koneser
Przy tym cham złośliwy
Skrytykuje cię na deser

Mówi - lepiej pisz
Obraża - intelektualny niż

Tu błąd, tam błąd
Taki już krytyka sąd

(Nie bierzcie tego do siebie. Tak to jest jak się poczuje wenę kiedy próbuje się zasnąć Wink )


Wszystkim krytykom. Zarówno dla starych jak i świeżo upieczonym. Big Grin

ocena: 3,5/10 (Kheira)
3/10 Natasza
1/10 Nebraska
Naprawdę warsztatowo bardzo udany kawałek. A temat? Poszydzić z szyderców bardzo dobra rzeczBig Grin
To pan Apocalypto odpocznie przez miesiąc of forum Angry

A tak na serio:całkiem fajny tekst. Tematyka oryginalna i odważna Tongue
Brakuje interpunkcji,i troszkę lepszego szlifu nad rymami,bo może i są dobre,ale bez rewelacji,poprawiłbym ilość sylab,by się płynniej czytało.

Poza tym bez zastrzeżeń Smile

4/5

Pozdrawiam
X
Niezła humoreska. Zgadzam się z Xorrezem co do płynności tekstu i rymów ( gramatyczne dla wielu mogą psuć efekt ).

Również nie przepadam za ludźmi, którzy twierdzą, że znają prawdę objawioną Wink

Pozdrawiam.
proponuję 10 letniego bana dla Apo!
Mnie się podoba. Płynność trochę cienka, ale całkiem fajnie.
Ludzie nie bierzcie tego na poważnie! Czy politycy karzą kabareciarzy za swoje skecze?
Terazzi : słowo się rzekło. Apo zostaje skazany na banicję na okres dziesięciu lat Wink

Pozdrawiam.
Mam prawo do adwokata! Smile
(14-02-2011, 21:09)Szach-Mat napisał(a): [ -> ]proponuję 10 letniego bana dla Apo!

I zakaz jedzenie pomidorów przez najbliższe 7,5 roku. Niech wie co to znaczy zadzierać z Kolorowymi!
Oj, ale wy jesteście brutalni. No cóż:
POEZJA IST KRIEG!
całkiem zgrabny kawałek. Przekaż absolutnie przedni. Ale... ban jest banem. OK.




Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Wow! Naprawdę mi się podoba, a z każdym wersem miałam coraz większego rogala na twarzy. Zgrabnie napisane i oddaje to co chcesz przekazać.
Apocalypto, zapisuje to na liście moich perełekBig Grin

Mówi - lepiej pisz
Obraża - intelektualny niż


chyba mój ulubiony.

Jak wyrok komentarz

święta prawdaWink

Pirka
Dzięki za komentarz Smile Naprawdę nie spodziewałem się odkopania utworu napisanego ruski rok temu Big Grin Nieskromnie mówiąc z tekstów, które napisałem ten jest jednym z moich ulubionych, może przez pogodną atmosferę i za możliwość zrobienia sobie jaj z osób czepiających się szczegółów Tongue
Jeszcze raz dzięki za komentarz,
Apo