Via Appia - Forum

Pełna wersja: Mania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
w trzydzieści sekund
obiegł wszechświat
zdmuchnął sto wojen
rozmawiał z bogiem
był na księżycu
wysadził bombę
był tylko
w swoim
pokoju
Całkiem ciekawie. W odniesieniu do tematu utworu można wyciągnąć wniosek, że mowa o objawach choroby czyli bardzo szybkim, chaotycznym myśleniu. Przynajmniej ja to tak interpretuję.
Myśl, marzenie nie zna granic. W swojej głowie, na kartce papieru możemy wszystko.

Ładna miniaturka.
Zgadzam się z Zuzią, udany i czytelny kawałek.
Tak Apocalypto, trafiłeś. Smile

Zuziu, Root'cie bardzo wam dziękujęSmile
podoba mi się! Krótko, zwięźle, a jaka przestrzeń w tym wszystkim. "Myślenie nie boli" - jedno z moich ulubionych zdań. Bardzo interesujące!



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.

Konto usunięte

A i Duśkowi się podobuje. Takie... Nasycone, ale lekkie...

Ale tym razem nie powiem, z czym mi się kojarzy Big Grin
A ja wiem z czym Ci się Duś kojarzySmile Ze śmierciami Nietzschego, if you know what i mean, chyba;]

Dusiu, Szachu, dziękuję Smile
Ciarki mi przeszły, stary.

PS. Daj znać czy żyjesz.

Pozdrawiam.
o, kurde... rzeczywiście był taki wiersz. Czyta się go z prawdziwą przyjemnością.



Pozdrawiam.
Witam,
Jestem pod wrażeniem, na prawdę.
Odzywaj się częściej...

Pozdrawiam
Fajnie, że ktoś wygrzebał ten wiersz.
Bardzo dobry wiersz.
Dziękuję za ostatnie parę postów.
Nie umniejszając gustom moich przedmówców, uważam ten kawałek za najwyżej średni.

dziękuję i pozdrawiam
A tam, Bracie, tekst ma poziom, potencjał, nie umniejszaj swojej wartości. Każdy Twój tekst rozbija przestrzeń. To jak Ty je (swoje teksty) wartościujesz, to Twoja sprawa, ale odbiorcy (jak widać niejednokrotnie) z chęcią wracają do Twoich podbić. Dlatego też, ja, ten, który nadaje pasków Twojej kracie (odwzorowaniu przestrzeni), nawołuję: rozbijaj nam przestrzeń dalej! Bo masz do tego talent i predyspozycje.
<żółwik> Pasio
I takie pointy (zaskakujące, nieprzewidywalne, ciekawe, dosadne) lubię Smile. Dobra robota, Tajm.


Pozdrawiam.
Stron: 1 2