Via Appia - Forum

Pełna wersja: "Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Biorę udział w konkursie historycznym, którego tytuł brzmi następująco: "Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć - Straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką."

Poszukuję osób, które mają/mieli w rodzinie lub znają/znali osoby, które zginęły w czasie II wojny światowej, bądź też ją przeżyły. Konkurs polega na tym, że muszę zebrać dane, nazwiska i informacje o możliwie jak największej ilości osób, które właśnie żyły, bądź też zginęły podczas IIWŚ. Każda pomoc przyda mi się bardzo, szukam gdzie się da.

Jeżeli wiecie coś więcej, proszę o prywatną wiadomość. Z każdej pomocy, nawet niewielkiej, będę bardzo zadowolony i na pewno mi pomoże.

Pozdrawiam, InF
(20-01-2011, 18:18)InFlames napisał(a): [ -> ]Biorę udział w konkursie historycznym, którego tytuł brzmi następująco: "Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć - Straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką."

Poszukuję osób, które mają/mieli w rodzinie lub znają/znali osoby, które zginęły w czasie II wojny światowej, bądź też ją przeżyły. Konkurs polega na tym, że muszę zebrać dane, nazwiska i informacje o możliwie jak największej ilości osób, które właśnie żyły, bądź też zginęły podczas IIWŚ. Każda pomoc przyda mi się bardzo, szukam gdzie się da.

Jeżeli wiecie coś więcej, proszę o prywatną wiadomość. Z każdej pomocy, nawet niewielkiej, będę bardzo zadowolony i na pewno mi pomoże.

Pozdrawiam, InF

Prababcia? Dziadkowie? Sąsiedzi?

Mogę popytać i dam znać : )

Pozdrawiam
X
Chcę powiedzieć, że już znalazłem osobę, która podała mi wszystkie potrzebne informacje na temat tego, czego szukam. Co za tym idzie - dziękuję Xor za zainteresowanie. Tongue

Wątek zamykam.