Via Appia - Forum

Pełna wersja: Bardzo mi przykro...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
...ale co jakiś czas będę zaśmiecał forum moimi bazgrołami Smile

Masakra nr 1 (format A3, tusz kreślarski na papierze Canson)
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-01/fc83149e.jpg
Link nie działa.
(08-01-2011, 21:15)Archanioł napisał(a): [ -> ]Link nie działa.

A u mnie działa Sad
Czy ktoś może to jeszcze sprawdzić?
Mi także nie działa.
Błąd 403, brak dostępu.

EDIT: ROZWIĄZENIE: Po wejściu w link wykasujcie na początku http:// i pójdzie poprawnie.

Podoba mi się technika wykonania. Jednak tusz daje specyficzną kreskę, która wybitnie mi się podoba Wink
Co zwykle malujesz?Robisz to w wolnej chwili, czy może ćwiczysz rękę na przyszłość? A może zarabiasz na tym?
http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2011-01/9ca746d5.jpg - tak chyba będzie ok

W wolnej chwili Smile
Cały czas po głowie chodzą mi różne pomysły. Czasami rysuję, innym razem coś piszę itd.
Po prostu roznosi mnie chęć tworzenia.
Dzięki internetowi wreszcie mogę pokazać to co robię Smile
Mogę pokazać siebie Smile
Nawet nie wiesz, jak lubię takie osoby, bo mam bardzo zbliżone podejście. Rozwala mnie, jeżeli czegoś nie robię "twórczego" Wink
Zrób kilka rysunków jeszcze. Bardzo nieczęsto trafiają się prace tuszem Wink


Teraz link dobry już faktycznie Smile

EDIT: Link dalej szwankuje, coś ten serwis dziwnie nie chce współdziałać z naszym systemem linkowym Wink
mkgenetic, a potrafisz rysować pod określony temat?

Rysunek w awatarze jest naprawdę niezły, natomiast ten pokazany już gorszy. Ma zaburzone proporcje, nogi kobiety są tutaj naprawdę strasznie nienaturalne, jakby miała jakieś schorzenie. Pomysł fakt nawet fajny, jednak nic odkrywczego. Ale, żeby nie było!: widzę w tym coś. Spróbuj pokazać coś innego, z pewnością masz inne rysunki, z chęcią zobaczę, by powiedzieć cokolwiek więcej.

Pozdrawiam
Arche
Ogólnie całkiem sympatyczne, ale tak jak napisał Archanioł, nogi Ci wyszły ci niezbyt dobrze. Na twoim miejscu popracowałabym jeszcze nad cieniowaniem, zwłaszcza na tułowiu kobiety oraz jej nogach Wink.
Mi się podoba Wink. Według mnie fajniej wygląda to z linku, niż to w awatarze, ale rzecz gustu.
Możesz powiedzieć jak to się robi (nie chcę nawet próbować, ale chcę się dowiedzieć z ciekawości) na komputerze czy może odręcznie?
Pomysły na pewno masz, rysuj dalej Smile chociaż nie mogę nie przyczepić się do proporcji i płaskości postaci... Ich głowy, szyje i ramiona tworzą "flaczek" - inaczej tego nie mogę określić. Ale nie zniechęcaj się - spróbuj poćwiczyć coś z natury. Poobserwuj jak to wygląda naprawdę. Samym rysowaniem z głowy lub ze zdjęć za dużo nie zdziałasz Tongue
Obrazek fajny. Poglądy też masz fajne Smile

Aczkolwiek bardziej podoba mi się Twoje dzieło w avku niż "Masakra".
Nieco średniowieczna maniera tego rysunku bardzo do mnie przemawia, nie mówiąc już o twarzach tej parki.
Humorystyczne i wykonane jak trza.
Faktycznie, specyficzny kunszt. Jest dość interesująca. Smile Pracuj dalej. Najważniejsze jest w tym to, że sprawia Ci to swojego rodzaju satysfakcję. Wink