Via Appia - Forum

Pełna wersja: Jakbym widział przeszłość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje wypociny gdy naszło mnie natchnienie Shy Po prostu musiałam to napisać. Smile



Spojrzałem z ukosa na starą lampę utopioną w cieniu. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy jak ważny może być przedmiot. Podszedłem bliżej by przyjrzeć się idealnie wyrzeźbionym detalom. Dotknąłem drewna by uwierzyć w to, co widzę. Na dłoń skapnął mi gorący wosk. Bowiem lampa ta była zrobiona bardzo dawno temu. Zamiast żarówki na jej szczycie paliła się świeca. Nie jest ona zwykła. Gdy patrzę na płomień widzę całą moją przeszłość. Chwile miłe, złe czy też dziwne. Rzeczy nie są zwykłe. Są magiczne…

Konto usunięte

Nie dla mnie. W sumie mi się bardzo nie podobało.

Błędów się nie doszukałam, co nie znaczy, że ich nie ma. Może ktoś inny znajdzie.
Dla mnie rzeczy nie są magiczne. Niektóre są wręcz zbędne. Ja w nich nie widzę nic wspaniałego. Fakt, przywołują zdarzenia z przeszłości, aczkolwiek nie zawsze jestem z tego zadowolona.

Tekst stanowczo za krótki!
Cytat: Nigdy nie zdawałem sobie sprawy jak ważny może być przedmiot.
Może - jakiś przedmiot, np. zwykły, prosty, etc?

Cytat:Podszedłem bliżej(,) by przyjrzeć się idealnie wyrzeźbionym detalom. Dotknąłem drewna(,) by uwierzyć w to, co widzę.

Cytat:Na dłoń skapnął mi gorący wosk. Bowiem lampa ta była zrobiona bardzo dawno temu. Zamiast żarówki na jej szczycie paliła się świeca. Nie jest ona zwykła. Gdy patrzę na płomień(,) widzę całą moją przeszłość.
Zgryztaja mi te czasy.


Duś ma rację, piękną rzecz by można z tego zrobić, gdyby się trochę postarać, przedłużyć. Nie postarałaś się moim zdaniem.
gigant to to nie jest. Chyba zaczynasz pisanie miniatur? Jesli sie myle to mnie popraw. Ogolnie to nawet nie za bardzo zdazylem sie wczuc w to co tam bylo napisane, bo ledwo zaczalem czytac a juz bylem na koncu... Potrenuj jeszcze bo tylko mistrzowie gatunku potrafia w tak krotkiej formie zawrzec wielki przekaz. Jak dla mnie miniatura bardziej na minus niz p
Żeby sprostować: sama nie lubię czytać na komputerze długich opowiadań, więc stwierdziłam, że większość z Was też. Starałam się. No, ale nie wiedziałam, że wolicie długie opowieści Rolleyes Najmocniej przepraszam.

Konto usunięte

Nie to, że wolimy długie opowieści. Jak dla mnie jedna dwie strony w Wordzie to już dużo. No, ale bez przesady... Tu jest za krótko ;]