Via Appia - Forum

Pełna wersja: Kloszard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przy dworcowym kaloryferze,
szczelnie owinięty w bezdomność,
wygrzewa się, cierpliwie
nadstawiając brudną miskę dłoni.

Tuż na granicy pola widzenia,
jest cholernie rzeczywisty.
I mimo że tak bardzo chcesz,
ciągle istnieje, uparcie nie znika.

23/12/2010
Mocne. Szczególnie w obliczu nadchodzących świąt jakoś mnie poruszyło.

Pozdrawiam.
Podoba mi się twoja wrażliwość root, tak samo jak wiersz. Zwłaszcza, że przyszło nam żyć w lodowatych i bezwzględnych czasach.

PS. mam wrażenie, że w 2 zwrotce rozmijasz się z rytmem, lepiej sam sprawdź.



Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
Dzięki za dobre słowo, Panowie.


(23-12-2010, 20:55)Szach-Mat napisał(a): [ -> ]PS. mam wrażenie, że w 2 zwrotce rozmijasz się z rytmem, lepiej sam sprawdź.

Przyciąłem nieco.
bardzo dobry wiersz. I jeszcze raz Wesołych Świąt!




Pozdrawiam.
Bardzo mocne słowa. Dajesz do myślenia Przemku.
W ładnych słowach ujęte to, że ludzie myślą o własnych czterech literach.

Bardzo lubię czytać Twoją poezję. W wyjątkowy sposób poruszasz tematy, o których inni nie potrafią, lub boją się mówić.
Dzięki Zuzia. Jakoś lubię wywlekać ciemną stronę ludzkiej natury na światło dzienne... Przypomniał mi się wiersz Jacka Podsiadły, pod takim samym tytułem, który kończył się słowami: "Tylko czasem wpada się na niego / Jak na nastawioną kopię" i pomyślałem sobie o tym w kontekście nadchodzących (wtedy) świąt - i tak się wykluł ten mój "Kloszard". Smile

Mimo krótkiej formy,powiedziałeś bardzo wiele,jak dla mnie wiersz jest świetny.Bardzo trafne przesłanie,do rymów itp też nie ma się co przyczepić : )

Tak dalej Root Shy
Już komentowałam Twoją pracę. Świetny wiersz, ale po takim trudno spojrzeć w lustro...
Za empatię, treść i formę duży plus Ci się należy. Podoba mi się ten wiersz.
Cieszę się, że wiersz ma taki dobry odbiór, dzięki za komentarze wszystkim Smile
polecam roota w dobrej formie.



Pozdrawiam.
Gdyby nie "cholernie" w drugiej zwrotce podobałoby mi się bardziej, mimo to przekaz trafił też do mnie.
Co tu dużo gadać - bardzo udany wiersz.
Zwięzły, obrazowy, działający na wyobraźnię.
Mocne, męskie pisanie poezji.
Stron: 1 2 3