Via Appia - Forum

Pełna wersja: .
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
abaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tym razem rytm nie kuleje. Jeśli zaś chodzi o treść, to jedyne, co mi przychodzi na myśl po lekturze tego wiersza, to zdanie Piotra Bałtroczyka: "Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się nie śniło filozofom... i od lat uparcie twierdzę, że większość z tych rzeczy znajduje się w Polsce." Najbardziej mi żal, w tym całym egzotyczno-folklorystycznym obrazku, gołębia. Naoglądało się biedaczysko...
Po pierwszym czytaniu tekst odrzucił mnie i zniesmaczył z letka... ale to nie dlatego, że jest kiepski, tylko że mam już dość przypominania sobie o pewnych kwestiach. Czyta się dobrze, chociaż treść zatrważa. Opisywana sytuacja jakoś mnie obrażą osobiście, przypomina mi o polskiej zaściankowości myślenia. Od razu siadam i piszę kolejną wersję swojego wiersza - Czekam na wartki nurt.



Pozdrawiam.
Mi się wiersz podoba,sam wtedy coś napisałem,ale zdecydowanie bardziej dosadnego.Tam 1 czy 2 rymy mi nie pasują,ale to są drobne błędy.