Via Appia - Forum

Pełna wersja: Oskarżenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

nazywasz żywymi trupami
sama śmierdząc zgnilizną
poprzepalanym ciałem
i wonią zdechłych myśli

zarzucasz sadyzm
molestując kazaniem
oblewając goryczą
i niewidoczną krwią

mówisz że zniszczymy
cudze życie słowami
drażniąc przestrzeń
i plamiąc wspomnienia

a pomyślałaś
ile winy leży po twojej stronie?
Wiersz jest po prostu cudowny... brak mi słów. Moją winą było to, że pojawiłam się na Forum w nieodpowiednim momencie. Jeśli zabijanie ludzi jest Waszą pasją, to polecam lekarza. Przykro mi, ale tak uważam. Niszczyć psychikę człowiekowi potrafią tylko wybrani.

Jeśli chodzi o regulamin to przepraszam, w każdym razie nie uchylam się od bana.
Wiersz jest dobry. Treść bez zarzutu, forma również.

Ale nie porwało mnie. Wydaje mi się, że wiersz jest zbyt dosłowny, za mało poezji w poezji.

Pozdrawiam.

Konto usunięte

Ero, ja o tym wiem. Nie chciałam wpinać wielu metafor w strachu, że osoba, do której jest kierowany, mimo wszystko może nie zrozumieć. Kiedyś napiszę drugą wersję Smile
Podobało mi się. Ostry, bezpośredni, czuło się ten cały wyrzut
To brzmi jak list lub wytwór publicystyczny. To nie jest poezja. Proszę nie umieszczać takich utworów w tym dziale. Żeby zrozumieć czym jest poezja, zalecam więcej lektury książek oraz tomików poezji. Znajdziesz je z pewnością w szkolnej bibliotece lub w necie na przeróżnych stronach poświęconych poezji.


Czytaj, pisz i komentuj.

Konto usunięte

Szachu, to jest poezja. Dla mnie jest. I możesz mnie uważać za niewyedukowaną, co dałeś mi już odczuć, ale nie masz prawa zabraniać mi wstawiania tutaj tego, co piszę. Mam do tego prawo.

EDIT: Nie mam dostępu do SZKOLNYCH bibliotek ;]
A mi się podoba.Co prawda jest prosty,ale nie jest to wada.
Podoba mi się, bo ocieka hipokryzją adresata. Jestem na tak.

Pozdrawiam.