Via Appia - Forum

Pełna wersja: Historyjka o balonikach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile
Mam nadzieję że nie zostanę "zgwałcony" za tą moją nieobecność Tongue wiem wiem dawno mnie nie było Big Grin ale nie będę offtopował bo mnie Panowie Moderatorzy skarcą Big Grin mam pewien problem. Otóż w mojej szkole organizowany będzie szkolne "mam talent" i wymyśliliśmy z kolegą na wzór telewizji że on będzie robił figurki z tych długich balonów a ja opowiem do tego historyjkę. Pytanie: pomoże mi ktoś z skomponowaniu czegoś takiego?? Wink jeśli będą chętni to napiszę listę co kolega potrafi zrobić, ale może się jeszcze douczyć Smile

Pozdrawiam Smile
Dobrze by było gdybyś umieścił listę tego co kolega może zrobić, to nieco określi nam wasze możliwości.

Jeśli chodzi o nieobecność - mam nadzieję, że to co napisałeś wyżej oznacza, iż wakacje skończone i obiecujesz nam, że codziennie kilka Twoich postów tutaj znajdę. Bo się naprawdę pogniewam Big Grin

Pozdrawiam
Arche
Hastati, my się chyba nie znamy, ale coś tam słyszałam. Koniec urlopowania! Smile Aaaa, teraz jest też Pani Moderator. W sensie ja. Tongue Co do opowieści o balonikach, również prosiłabym o listę tych zwierzaków. Jeśli coś mi do łepetyny przyjdzie, to chętnie Ci pomogę. Trzeba odkrywać talenty! To nic, że mój szkolny talent wszyscy zapamiętali, jako zdolnośc pyskowania... Smile

Pozdro serdeczne, Kapryśna
Skoro chcesz z kolegą startować w szkolnym "Mam talent" to powinieniście mieć talent do skomponowanie tego o co prosisz. Wcześniej jakiś koleś pisał, że chce być aktorem i żeby ktoś za niego wymyślił monolog. Ja chcę być poetą, napisze ktoś za mnie jakiś wierszyk?
dobra więc zamieszczam listę Big Grin generalnie to sęk w tym że to mi się wcale nie łączy Tongue Kid tu nie chodzi o to czy ja umiem pisać czy nie Big Grin chodzi tylko o pomoc Wink ogólny zarys historyjki a resztę ubiorę w słowa sam Smile sory ale jestem za stary wyga żebyś mnie przegadał Big Grin

lista:
okulary, szpada, pies, miś (wersja dla dzieci i dla dorosłych) koń, kwiatek, małpa na palmie, serce, łabędź, mysz, żyrafa, łuk Big Grin
Naprawdę nic mi do głowy nie przychodzi. Cholera opowieść od Niedźwiedziu łuczniku, co strzela szpadami, ale oślepł i za radą małpy udał się szukać zawieszonych wysoko na drzewie okularów, ale spotykał psa i konia, one mu nie mogły pomóc, aż trafił na żyrafę, ona je zdjęła i happy end?

Tak jak napisałeś, związków tutaj nie ma jakiś godnych uwagi... Trudna sprawa.
Arche, akurat to co podałeś jest na tyle walnięte że można spokojnie z tym startować Big GrinBig GrinBig Grin
no właśnie tak myślałem o tym Big Grin coś śmiesznego i tyle ;P
chyba sprawa okazała się na tyle trudna że nikt nie umie się tego podjąć Sad