Via Appia - Forum

Pełna wersja: Fajny monolog dla mężczyzny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć !

Jestem Radek, mam 18 lat i uczę się aktorstwa. Moim zadaniem jest przygotowanie jakiegoś fajnego monologu. Chciałbym, aby było to coś kontrowersyjnego lub coś mającego jakiś konkretny przekaz. Szczerze mówiąc nie chciałbym także, aby był to teks oklepany np. monolog z Hamleta. Jeżeli moglibyście mi pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam serdecznieSmile
Wątek przeniesiony do właściwego działu.
Cześć.

Ciężko mi powiedzieć, co jest dla Ciebie fajne. Mówisz, że ma to być monolog, czyli będziesz o czymś mówił. O czym lubisz mówić? O polityce, pogodzie, historii, charakterach ludzkich itp? Mówić można o wszystkim i o niczym. Można też gadać i gadać, a słuchać i tak nic z tego nie wyniesie (patrz: politycy, wykładowcy/nauczyciele). Powiedz nam co będzie tematem Twojego przemówienia, a my postaramy się podpowiedzieć Ci, co mogłoby się w nim znaleźć. Oczywiście nikt tu za Ciebie takiej przemowy nie napisze, skoro to ma być Twoja przemowa, to ani ja ani nikt inny tego za Ciebie nie zrobi.

Na przyszłość pamiętaj, że trzeba czytać regulamin. Jeśli tego nie robisz, to przynajmniej trzymaj się zasad netykiety, bo spamowania nikt nie lubi, a Twój post tylko tego dowodzi.

Pozdrawiam serdecznie.
Danek

Sem

Ja bym radziła napisać kontrowersyjny monolog mordercy ^^ troszke wyobrazni i jestes w stanie powalic na kolana Tongue
Albo złodziejaszka, który skarży się na "zastój" w zawodzie. Mówi jakie to ma ciężkie życie, że wszyscy chcą go zabić i że ma problemy z wyżywieniem siebie i swojej wiernej myszki Marcysi (nie obrażając wszystkich pięknych dziewczyn o tym imieniu Smile)

Wydaje mi się jednak, że autor już tu nie zajrzy, bo chyba sądził, iż sami mu ten monolog napiszemy Wink
Tak Danku, tak to właśnie wyglądało... :p Ale jeśli jeszcze zajrzy to:

Napisz coś sam i tu wrzuć, my wskażemy błędy i podsuniemy wg nas najlepsze pomysły. Jeśli jednak myślisz, że odwalimy robotę za Ciebie, to że tak powiem... Nie.
(09-11-2010, 20:16)rtarty napisał(a): [ -> ]Cześć !

Jestem Radek, mam 18 lat i uczę się aktorstwa. Moim zadaniem jest przygotowanie jakiegoś fajnego monologu. Chciałbym, aby było to coś kontrowersyjnego lub coś mającego jakiś konkretny przekaz. Szczerze mówiąc nie chciałbym także, aby był to teks oklepany np. monolog z Hamleta. Jeżeli moglibyście mi pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam serdecznieSmile

hej rtarty i co napisałeś już coś?