Via Appia - Forum

Pełna wersja: *** (Brutalnie zabijając)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Brutalnie zabijając,
dawałeś mi nowe życie.

Plamiąc krwią,
kolorowałeś moją duszę.

Zamykając w dłoniach,
izolowałeś od świata.

Odchodząc,
zostawiłeś wrak.


P.S. Proszę o wyrozumiałość. [ Nie znaczy to jednak, że nie zniosę krytyki. To po prostu pierwszy wiersz, który wstawiam gdziekolwiek]
Hmmm
Imho jest okej, nawet się podoba. Tylko ta końcówka.
Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z "człowieka".

Ja się na poezji nie znam, więc...

pozdrawiam,
Kali
Pierwsze dwie linijki, coś bym z nimi zrobiłSmile Oczywisty oksymoron. To nie znaczy, że źleSmile Po prostu znana metaforaSmile

"Plamiąc krwią
kolorowałeś moją duszę

Zamykając w dłoniach
izolowałeś od świata"

Bardzo ładneSmile Odejścia, to najgorsze co nas w życiu spotyka. Nie ma takiej siły która, całkowicie pozszywa po braku jakieś(jak to się piszę w końcu?;]) cząstki naszej codziennościSmile Może, dziwnie to wygląda, że pisze to z uśmieszkami;] ale taki już jestemSmile
4/5

Pozdrawiam Arr

Konto usunięte

Kali - może masz rację.

Arr, oksymoron jest specjalnie, raczej nie pokuszę się o to, by zmienić ;]

Pozdrawiam, Duś
Wiersz naprawdę ma klimat. Ogółem rzecz biorąc mocna rzecz. W kilku słowach zawarłaś potężne zarzuty obciążające jakiegoś niszczyciela duszy. A jak dla mnie oksymoron może być.

Pozdrawiam.
Jak na debiut, to bardzo udanie, Dusiu. Emocje skondensowane w kilku wersach, świetnie! Dobra pointa, która ładnie zamyka całość. Tylko interpunkcji brak. Do znudzenia: dowolność w poezji jest, ale nie absolutna Smile Albo bez, albo zy!
Lubię krótkie wiersze, ale ten nie przekonał mnie do siebie na 100 procent. Jest dla mnie zbyt "dramatyczny", chodzi mi o pewną "podniosłość". Piszesz, że jesteś wrakiem, wraki milczą...


Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Podoba mi się. Ciekawy klimat^^