Via Appia - Forum

Pełna wersja: Pustynny śnieg (bezsens)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pustynny śnieg (bezsens)

Każdy bezsens
ma swój sens
bo bez sensu
nie ma sensu

Rolleyes
No cóż, powiązania miedzy tytułem, a wierszem nie widzę Big Grin może na tym polega bezsens?

W bezsensie najważniejszy jest sens. Bo bezsens bez sensu nie istnieje Big Grin

Trafne spostrzeżenie. Brak interpunkcji, wobec czego nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń - siłą rzeczy. Cztery wersy to za mało by poruszać sprawę techniki i stylu, ale wiersz jest rytmiczny - to można przyznać.

Spodobało mi się i uśmiech wykwitł mi na twarzy. Bo, a jakżeby, spostrzeżenie trafne.

Ciekawym co powiedzą inni. Jestem ciekaw, czy moja opinia czytelnika - bo nikim ponad nie jestem - będzie porównywalna do ich opinii.

Wiesz, to nadawałoby się na myśl, krótką i zwięzłą - ładną. Takie życiowe.
Czyżbyś jednak w swej prywatnej hierarchii wartości negował chaos - jako twór zamierzony? To pole do dyskusji, zapraszam Smile

Pozdrawiam
Arche
Zgadzam się z Archaniołem w stu procentach. Gdybyś tylko rowinął ten tworek w coś znacznie dłużeszego... Nie pomyślałeś o tym? Bardzo lubię takie zabawy słowem Smile
To jest jedno z młodzieńczych spostrzeżeń, że tak rzeknę ;p Ponadto to jest w połowie spostrzeżenie, w połowie zabawa słowem, trochę nieudana według mnie. Bo tak sobie tez mogę powiedzieć, że logika jest logiczna, bo jak by nie była logiczna, to nic nie byłoby logiczne, a logiczne być powinno ;p
W każdym razie rozpocząłeś (z tego co widzę także na GK) jakieś fraszki, wierszyki... sam nie wiem w sumie jak to nazwać... I niezbyt udanie ci to wychodzi. Ale próbuj dalej, bo rymować jakoś potrafisz Big Grin