Via Appia - Forum

Pełna wersja: Emememsy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Emememsy

Dwa emememsy wciąż się kłóciły
Kto z nich jest najpiękniejszy
W końcu się z bójki oboje stoczyły
I się potłukły - te dwa emememsy

ocena: 0/10 (Kheira)
Ocena: 1/10 - Nebraska
Z Twojego wierszyka wynika, że emememsy spadły z bójki. Emememsy są rodzaju męskiego, więc obaj, ewentualnie oba... Ogólnie ten utwór ma być prześmiewczy w stosunku do współczesnych wierszy? W gruncie rzeczy nie komentuję poezji, bo sie na niej nie znam, ale tu nie mogłam się oprzeć. Może dlatego, że jak dla mnie to nie jest to poezja?
Pozdrawiam, Kapryśna
Popieram Kapryśną!
Nie widzę w tym poezji, nawet posmaku liryzmu. I nigdy też nie uważałam emememsów za piękne, ale to już inna sprawa.
Nie rozumiem, nie ogarniam.
Nawet nie mam za wiele do powiedzenia.
Ogółem to popieram Kapryśną, i popieram Donnie.
Stary, poczytaj jakieś wiersze kogoś, posłuchaj sobbie muzyki z Wiedźmina, i zacznij pisać na cięższe tematy. - mam takie zdanie.
Spadły. Potłukły się pewnie. Szkoda emenemsów.
Tylko co z tego?
hmm... taka gra słów, trochę jak z dziecinnych wyliczanek. Nie wiem, czy poezja pójdzie w tym kierunku. Ja tego nie kupuję.


Pozdrawiam.
Te cztery wersy nie są poezją wg mnie. Gdyby jeszcze jakaś pointa była, kop na koniec, a tu nic... Nawet gry słów nie ma, czegokolwiek w zasadzie nie ma. Ot, cztery wersy. Ni mniej, ni więcej. Dosłownie.