Via Appia - Forum

Pełna wersja: Efekty nudy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Od razu mówię, że rysunki nie ćwiczę tylko bazgram se po zeszycie w ramach nudy na lekcjach.

[Obrazek: 74743969.jpg]

[Obrazek: 74810944.jpg]
Podobnie wyglądają moje "notatki" z zajęć Tongue
Z pierwszego nic nie rozumiem (to komiks jakiś?) ale jest super, lubię takie bazgroły :d
Hehe... kiedyś moje notatki wyglądały podobnie Wink Nawet w czasie studiów wymyślałyśmy z koleżankami komiksy, dotyczące wykładowców (podczas wyjątkowo nudnych zajęć). Różnica między nami polega na tym, że nie mam takich zdolności manualnych. Świetnie.

Pozdrawiam,
Zapętlona Smile
Drogi Xenonie... Zawsze sądziłem, że dział Pogranicza służy do ekspresji twórczej nie związanej z literaturą, a nie pokazywaniem obrazków, które są efektem nudy.

Wybacz, że padło akurat na twój wątek, ale apeluję do wszystkich użytkowników, aby nie traktowali tego działu jako Offtop, a poważnie, tak jak i poważnie traktujemy opowiadania i poezję.

Również i tu mamy sobie dawać rady oraz kontemplować nad utworem (niezależnie jakiej formy).
Dokładnie, Zgubo.

To miejsce na plastyczne formy sztuki, nie na bazgroły z ostatniej strony zeszytu.

A coby nie offtopować, odniosę się także do "tego czegoś":
Picassem to Ty nie jesteś.
Więc jak nie odpowiada to Wam drodzy użytkownicy proszę o usunięcie tegoż wątku.
Mieliśmy cichą nadzieję, ze sam to zrobisz, ale jeżeli nie, to możemy zamknąć i zostawić, by inni widzieli czego wstawiać nie należy.
Jakbyś popracował nad drugim rysunkiem, dokładniej nad tym kosmicznym łbem na dole, to byłoby nieźle. Pierwsza kartka w ogóle mi się nie podoba i Tobie pewnie też Wink Ja nie jestem żadnym znawcą, ale po tym dziwnym łbie z połową uciętego mózgu, myślę, że potencjał masz, przynajmniej na tyle żebyś po czasie robił całkiem udane szkice komiksowe. A, i sądzę też, że ładna, kulista kreska nie jest dla ciebie, ale nie sugeruj się tym tylko spróbuj narysować coś w tym stylu :
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/silent_hill/1

Sem

Cytat:by inni widzieli czego wstawiać nie należy
Moje bazgroly z zeszytu wygladaly momentami lepiej niz prace, nad ktorymi sleczalam pol nocy.
Tak czy siak jest to jakas forma plastyczna.
Dla mnie picasso tworzył bazgroly i nie kupilabym jego obrazu nawet za 4,50.

Co do rysunkow, drogi Xenonie, podobaja mi sie. Sa sympatyczne i stwierdzam, ze masz talent plastyczny Wink jakbys kiedys przysiadl z weglem (na przyklad) i sie przylozyl - wyszloby z tego cos jedwabistego.
Czekam na wiecej ;d
'Moje bazgroly z zeszytu wygladaly momentami lepiej niz prace, nad ktorymi sleczalam pol nocy.
Tak czy siak jest to jakas forma plastyczna.
Dla mnie picasso tworzył bazgroly i nie kupilabym jego obrazu nawet za 4,50.

Co do rysunkow, drogi Xenonie, podobaja mi sie. Sa sympatyczne i stwierdzam, ze masz talent plastyczny jakbys kiedys przysiadl z weglem (na przyklad) i sie przylozyl - wyszloby z tego cos jedwabistego.
Czekam na wiecej ;d'

Zgadzam się z Sem. Sztuka to nie tylko wykonanie, ale i pomysł Smile Sama też nie zachwycam się obrazami Picassa ani Van Gogha. Jakoś do mnie nie docierają Wink Szkoda byłoby usuwać te 'notki z zajęć'. Są ciekawe i ukazują indywidualność twórcy. Może nie są one typowymi formami plastycznymi, ale widać, że Xenon ma potencjał Smile Jeśli zdecydujecie się na usunięcie tego wątku - rozumiem. Pomyślcie jednak przez krótką chwilę. Może warto je zachować?

Pozdrawiam,
Zapętlona Smile
Spodobał mi się avek od Sundance Kid, więc spróbowałem w ramach nudy go narysować. Oto efekt.

[Obrazek: 75085982.jpg]
No i elegancko stary. Robiłeś to pisakiem? Ja najczęściej rysuję czarnymi długopisami albo pisakami, za ołówkami aż tak nie przepadam.

Fajnie, że Pop-Art Ci się podoba, ja uwielbiam ten nurt.
Używałem cienkopisa, czarnej kredki, ołówka i patyczka kosmetycznego do takiego no... zamazywania, nie znam nazwy tej czynności, ale wygodniej i dokładniej tym mi się to robiło.
Wow, ten avek wyszedł ci naprawdę super Smile Gratuluję talentu Smile
Teraz może kolejne nudy na lekcjach, czyli na szybcika narysowanie wierzy z okładki zeszytu kumpla.

[Obrazek: 75234408.jpg]


A teraz może trochę marna próba narysowania na swój styl obraz "Mouf 2" malarza Chet Zar'a

Oryginał

[Obrazek: mouf2_ChetZar.jpg]

I moje coś

[Obrazek: 75239986.jpg]
Stron: 1 2 3