Via Appia - Forum

Pełna wersja: *****
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

surfaceofthesun

*****
Niby wszystko fajnie i klimatycznie, ale nie za dużo ten trailer pokazuje... Co do inwestowania w filmy grozy, to cóż, taka prawda. Myślę, że u nas by się takie filmy zbyt dobrze nie sprzedawały... a robi się to, za co jest forsa. To nie Ameryka ze snów, welcome in Poland Tongue
welcome to Poland Malbi ;p ale to tak tylko informacyjnie ;p
Namaste, Tygerski

Sem

Jedyne slowo jakie mi sie nasuwa... MEGA.
Czlowieku jak Ty to robisz Big Grin tez swego czasu mialam zajawke na krecenie filmow, ale zostalam przy tancu, bo co za duzo to nie zdrowo Big Grin wiecej, wiecej! Big Grin
Surface - czy Ty uczestniczysz w tym projekcie?

surfaceofthesun

Mam dziś dzień odpisywania Smile.
Oka, to zacznijmy; akurat wydaje mi się, że polski horror miałby szansę powodzenia. Na polskie filmy i tak się chodzi, a biorąc pod uwagę, że jeśli chodzi o grozę to mamy pewną niszę to... Who knows.
Sem - jakoś miałem wrażenie, że Tobie może się spodobać Wink.

@ roots
Napisałem scenariusz, a jak będą pieniądze to wyreżyseruję i zmontuję. Tylko, że o to ciężko...
Dzisiaj właśnie skończyłem pisać ofertę dla potencjalnych sponsorów. Uff, męcząca sprawa.
W takim razie napiszę Ci pw, znam kogoś, kto być może będzie w stanie jakoś pomóc...

surfaceofthesun

Awesome Smile.
A swoją drogą - zwiastun jak dla mnie totalnie suchy. Nic z niego nie wynika, nie zachęcił mnie ani nie zaciekawił. Za dużo FX za mało info, imho.

Sem

Sur napisał(a):Sem - jakoś miałem wrażenie, że Tobie może się spodobać
Jesli utrzymasz swoj poziom porycia (to komplement, zeby nie bylo ;d), to podejrzewam, ze wbijesz mnie w krzeslo i az sie na nim przeleje :p