Via Appia - Forum

Pełna wersja: Sonda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
- Dzień dobry, jestem z Redakcji, więc może mi pan powie, co pan sądzi na temat tak teraz częstej przemocy, rozbojów, gwałtów i coraz większej agresji?

- Dziękuję za głos. Uważam, że to granda w biały dzień i musimy się przed tym bronić. Trzeba sobie powiedzieć jasno, uczciwie, a może nawet po męsku: albo mamy demokrację, albo niepotrzebnie walczyliśmy z komuną. Teraz byle wał spod budki przy Operze pluje nam w oczy tym swoim jajogłowym rozumem, ale my na to nie pozwolimy. Kto to słyszał, żeby w środku Europy, wolny człowiek nie mógł sobie spokojnie napadać, na kogo chce?
"Trzeba sobie powiedzieć jasno, uczciwie, a może nawet po męsku.." - z tego wynika, że jasno i uczciwie to nie jest po męsku?

"Teraz byle wał spod budki przy Operze pluje nam w oczy tym swoim jajogłowym rozumem, ale my na to nie pozwolimy." to zdanie brzmi mi jakoś niestylistycznie. Może lepiej zamiast 'ale' dać kropkę?

Krotko, przewrotnie, politycznie i zabawnie :-) Wniosek jest taki, że wszędzie w Europie można napadać na kogo się chce, tak? ;p

Namaste, Tygerski
Mikrohumoreska, uśmiechnąłem się, ale nieco to za krótkie, by zatrzymać się na dłużej. Nawet miniaturą ciężko to nazwać... Humor - tak, forma - nie Smile

Aha, dialogi piszemy wielką literą:

- No i co teraz, powiedział Zenek.
Ha,ha,ha!
Tradycyjnie humor jak ulał.