Via Appia - Forum

Pełna wersja: Amatorska Grafika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co by tu dużo gadać, za niedługo wstawie opowiadanie, ale najpierw grafika :F

[Obrazek: buryresidentevil5.png]
[Obrazek: 88a1c0b40eed5200.png]
[Obrazek: blackhandmurphy.png]
[Obrazek: kaneav.png]
[Obrazek: chowsygvenom.png]

Jak większość pewnie zauważyła, góruje tu pewna tematyka czyli C&C. Jest to moja najulubieńsza (xD) gra Smile
Dobór kolorystyki mi odpowiada Smile Bardzo wyraziste tematy kolorystyczne (jedynie w pierwszej pracy troszkę efekt psuje szary outer glow z gościa). 3 bossskie - "Burn Baby, BURN!" Big Grin

Najgorszą jednak wadą jest to, że te prace które mają być sygnaturką padają przy napisach, piekielnie nieczytelne.

I WANT MORE TO SEEEE! Smile
[Obrazek: dante.png]

Przed chwilą zrobione ;x
Wybaczcie post pod postem Tongue

[Obrazek: optimusavc4d.png]
O to to mi się podoba Smile Naprawdę.

Dałbyś image - "krok po kroku", od zera do końcowego efektu co robiłeś? Albo od czego zaczynałeś i koniec, dla kontrastu? To pozwala jeszcze bardziej docenić zmiany.

Też lubię czerwony-bordo Big Grin
Tło robiłem sam wykorzystując C4D (ale nie jestem w stanie podać dokładnej tego definicji). Optimusa wziąłem z internetu, ale wprowadziłem lekkie zmiany, m.in te ogniste efekty na jego "ciele". Zmniejszyłem też nasycenie kolorów bo w oryginale raził po oczach. Wzorowałem sie na tym tutorialu Tongue

Zguba napisał(a):Dałbyś image - "krok po kroku", od zera do końcowego efektu co robiłeś?

Zawsze moge dać plik xcf od GIMP'a Tongue
Nic odkrywczego, jednak ogólnie mi się podoba, głównie z racji kolorystyki. Pokusiłabym się o dodanie czegoś jeszcze (może wzbogacenie tła) w pracy z DMC, ponieważ jest ona dla mnie trochę "łysa".
Bury Zenku, zwaliłeś mnie z nóg zwłaszcza tym potworem ostatnim z jęzorem na wierzchu!
Klawe!
Znać, że dużo fantastyki oglądałeś.
I dlatego jest to takie ok - daję 3 gwiazdki!
Ja się nie znam na grafice i nie mam zielonego pojęcia czy jakaś praca jest na wysokim po ziomie, czy nie, ale twoje mi się bardzo podobają.
Mają klimat i świetną kolorystykę.
Nie znam się na grafice. Nigdy nie próbowałam tworzyć czegoś podobnego ale to mi się podoba Smile
Pierwsze cztery sygny. wyglądają dość spójnie, dobre wykorzystanie C4D. Co do kolejnej pracy (Dante z DMC) to tło w ogóle nie pasuje do renderu ,zrobiłbyś jakieś zarysy miasta za jego plecami, nie koniecznie dobrze widoczne (jakimś grunge brush'em).Co do Transformers'a to trochę za dużo C4D ale za to ładnie wykorzystałeś kubistykę i wyostrzenie.Podsumowując dość fajnie to wygląda dobrze wykorzystałeś swoje umiejętności.Porada na przyszłość staraj się aby sygnatura była bardziej wypukła( gotową pracę potraktuj Bevel and emboss scripts)
PS:Witam wszystkich.