Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wiersz egzystencjalno poznawczy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pan jest pasterzem.
Moim?
Maleńka mróweczka pośród miliardów.
Gwiazd?
Pająk dryfujący na pajęczynie losu,
odgrywa role ze scenariusza życia.
Ktoś!
Nikt?
Nieistotne.
Krótkie, treściwe, fajne. Istotne.


Pozdrawiam.
Zupełnie jak Twój komentarz. Big Grin Dziękuję za chwilę poświęconą mojemu wierszydłu Smile
Wedle życzenia:
Po 'pasterzem' dałbym kropkę. Tak samo jak po 'miliardów'. A po 'gwiazd' dałbym pytajnik, żeby było symetrycznie.
To 'dryfujący' mnie niepokoi. Zastąpiłbym.
Ale to tylko moje sugestie :-)
Ogólnie: Teoria względności w pełnym wymiarze. Lubię kiedy ludzie powracają do tego tematu. Do pająków jeszcze nikt się nie porównywał w tej kwestii chyba ;p Wszyscy jesteśmy mróweczkami, tylko niektórzy z nas nie słuchają się królowej ;p
Namaste, Tygerski
(09-07-2010, 12:41)Tygerski napisał(a): [ -> ]Wedle życzenia:
Po 'pasterzem' dałbym kropkę. Tak samo jak po 'miliardów'. A po 'gwiazd' dałbym pytajnik, żeby było symetrycznie.
Tu się zgodzę, masz racje, tak jest lepiej.

(09-07-2010, 12:41)Tygerski napisał(a): [ -> ]To 'dryfujący' mnie niepokoi. Zastąpiłbym.
Z braku lepszego pomysłu, musi na razie zostać tak jak jest.

(09-07-2010, 12:41)Tygerski napisał(a): [ -> ]Ogólnie: Teoria względności w pełnym wymiarze. Lubię kiedy ludzie powracają do tego tematu. Do pająków jeszcze nikt się nie porównywał w tej kwestii chyba ;p Wszyscy jesteśmy mróweczkami, tylko niektórzy z nas nie słuchają się królowej ;p
Namaste, Tygerski

Dziękuję bardzo za czas poświęcony lekturze mojego tworu. Smile