Via Appia - Forum

Pełna wersja: Gry planszowe na komputer?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gracie może w jakieś gry planszowe na komputerze? Jak tak to w jakieSmile
Kiedyś grałem w Catana (osadnicy z Catanu), ale to było wtedy, gdy na tę grę był boom, a gry ze znajomymi nie zaspokajały potrzeb catanowychSmile
(13-02-2019, 12:00)kubutek28 napisał(a): [ -> ]Kiedyś grałem w Catana (osadnicy z Catanu), ale to było wtedy, gdy na tę grę był boom, a gry ze znajomymi nie zaspokajały potrzeb catanowychSmile

Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, bo zaprosiłbym Cię na planszówki, mam ich spory wybór, a nie zawsze jest z kim zagrać Wink

Mam planszówkową "Terraformację Marsa" i jest wersja komputerowa tego, ale nie grałem, za to planszówka jest dla mnie obecnie TOP ONE Wink
Cytat:Mam planszówkową "Terraformację Marsa"
Hmm... Ja z kolei zauważam u siebie skłonności do realiów bardziej historycznych (no i w sumie fantasy, pewnie nie ma co się dziwićWink)... Osadnicy z Catanu, Agricola (nie mam, ale grałem ze dwa razy, podobało się)... Właściwie to nie ma zasady, uważam że większość planszówek to świetnie spędzony czasSmile
Carcassonne jest na PC i na androida.
Mnie ostatnio znajomi zaprosili na planszówki i graliśmy w munchkina. Gra mnie niesamowicie wkręciła. Z początku sceptycznie do niej podszedłem bo zobaczyłem same karty bez żadnej planszy i niczego, ale po dosłownie godzinie zabawa była naprawdę przednia Big Grin Patrzyłem czy jest wersja na PC, ale heh raczej nikt takiego czegoś nie zrobił bo chyba ciężko było by zaporgramować logikę tej gry Big Grin