Via Appia - Forum

Pełna wersja: czucie głębokie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
przylegałaś 

ciałem i słowem
tak grzesznie niebezpiecznie 

przyspieszałaś

by świat skończył się w tobie
spadałem 
tak pięknie niebezpiecznie

by znów wierszogrzeszyć 
moja ty dwuimienna 
kobieto
Udana miniatura, chociaż przylegałaś/przyspieszałaś może nieco razić.
Może wklejaj z 14 rozmairem czcionki?

Mila - świetne do ostatnigo trójwersu - jak dla mnie.

Te neologizmy poeytycko-erotyczne - robią się zbyt pospolite ze względu na ich przesyt u piszących.

Nie zmienaj płci.


przylegałeś
ciałem mniej słowem
tak grzesznie przewidywalnie

przyspieszałeś
jakby chciał skończyć życie przed końcem świata we mnie

spadałam
tak pięknie niebezpiecznie

w idealnym środowisku i przekroju
do przenoszenia obciążeń



Sorki co złego to ja
To wierszogrzeszyć gdzieś już w necie było, ale nikt nie ma monopolu na słowa. Jest dobrze. Za Marcinem jedno "łeś" bym podmieniła. Pozdrawiam Smile
(02-12-2018, 17:27)Marcin Sztelak napisał(a): [ -> ]Udana miniatura, chociaż przylegałaś/przyspieszałaś może nieco razić.

Dzięki, pomyślę jeszcze...

(02-12-2018, 18:17)Grain napisał(a): [ -> ]Może wklejaj z 14 rozmairem czcionki?

Mila - świetne do ostatnigo trójwersu - jak dla mnie.

Te neologizmy poeytycko-erotyczne - robią się zbyt pospolite ze względu na ich przesyt u piszących.

Nie zmienaj płci.


przylegałeś
ciałem mniej słowem
tak grzesznie przewidywalnie

przyspieszałeś
jakby chciał skończyć życie przed końcem świata we mnie

spadałam
tak pięknie niebezpiecznie

w idealnym środowisku i przekroju
do przenoszenia obciążeń



Sorki co złego to ja

Jeśli chodzi o czcionkę, to wklejam 12 a i tak wychodzi taka krowia, nie wiem czemu...

Dzięki za uwagi, rzeczywiście zbyt często stosuje się pewne neologizmy, zastanowię się nad subtelną zmianą...

Czemu Mila?

(02-12-2018, 18:56)Julia napisał(a): [ -> ]To wierszogrzeszyć gdzieś już w necie było, ale nikt nie ma monopolu na słowa. Jest dobrze. Za Marcinem jedno "łeś" bym podmieniła. Pozdrawiam Smile

Julio dzięki, być może już gdzieś było, bynajmniej, nie spotkałam się w necie z takim neologizmem, 
po prostu ,,urodził się" we mnie. Przemyślę jeszcze, jeśli chodzi o ,,łeś"  Smile

Pozdrawiam Smile
A czy ost. słowo jest potrzebne aby wyrazić do kogoś przywiązanie? Można chyba oszczędniej?
Przegadałaś. Dla mnie 5 pierwszych wersów. Tyle mi wystarczy.
Kotovsky, ostatnie słowo w tym wierszu nie wyraża przywiązania, ma tu swoje znaczenie.

Toya - przegadać minitury to raczej już chyba się nie da.
Dla wiersza dalsza część ma znaczenie. Fajnie, że chociaż 5 wersów przemówiło Wink

Dzięki Wam za słowo Smile Radosnych i spokojnych Świąt życzę Smile
Nie śmiem więc pytać o to znaczenie. Wam również, Wesołego alleluja. Smile
Dzięki Kotkovski i wesołego Smile