Via Appia - Forum

Pełna wersja: [+18] Szał durnych pał* [ze specjalną dedykacją dla ****]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Αλεξαμενος ϲεβετε θεον" -
bogowie składają hołd Mistrzowi literatury, ortografii, gramatyki, historii - 
Panie!
Tyś jak Trofim Łysenko, pionier agronomii!
Tyś Skłodowska filozofii, z muszelką, wodorostami i przyjazną deltą!
Świąd od bytu czy byt od świądu? - pytasz jak Hamlet, o Książę!
Pójdźmy wszyscy tą drogą za tobą, o Wielki! I z Ludwikiem i Sabą, naszą pocieszycielką maluczkich,

A Ty, Kreatorze 
dojrzewasz do wielkiego czynu, by nie zbrakło gwiazdek w tym czarnym kosmosie
niechaj twa Papuga po błatu ocali biedną Bukę od sądu kapturowego - rozwiązania ostatecznego,
przez rekiny pożarcia 
w odmętach mórz *saragassowych* 

Skarbnico wiedzy jawnej i tajemnej!
Ogarnia mnie  ciulość, takiś mędry!
a koper-nikt refrenuje:
Ile jest bóla w bule?

*Jesteś jak Bóg, tylko nie nasz.
Zły. Okrutny i mściwy. Szalony. Masz miliony twarzy i mówisz po niemiecku.
A ja w Ciebie wierzę.**


________________________________________________
* Tytuł by Sztelak
** Trawestacja cytatu z "Nach Forme" by puszczyk
A wszystko ze znamionami pency-ency-kliki podniesionej do rangi przedkonklawowej Bulli.

A kobiety rekreacyjne mają pełne ręce roboty, jak Irina Palm.
Aż se musiałam tę Irinę wyguglać. To się porobiło, holenderek... Mam ochotę i sposobność podpicować ten przejaw mojego ogromnego talentu w oparciu o ostatnie wydarzenia związane z podróżą kosmiczną Buki i oczekiwaniem na Papugę.
Da się zrobić.
Uwaga, klękajcie narody. Oto prezentuję wersję stuningowaną, inspirowaną faktami sensacyjnymi Smile
STOP PIRATOM DROGOWYM!
(20-11-2018, 19:57)Toya napisał(a): [ -> ]STOP PIRATOM DROGOWYM!

Ha! Duch w narodzie nie zginie, póki dopisują humory Big Grin
... lamelki do wszystkiego, a koper-pole na żądanie zniknie kilka durnych pargrafów, dymiących banków i powyrazów żeby nie mówić "słów", taka karma przestrzelonych kolan, a huku przy tym i innym....
A ile buły w bólu? Albo ilu pionierów należy ustawić pionowo aby wylizali nieboskłon do czysta? I stek pozostałych pytań, na które są odpowiedzi, o ile się odpowiednio długo na dupie posiedzi... Itd. Itp.

A tak serio to si obśmiałem jak norek. Przy najbliższej okazji zadeklamuję, nawet bez zgody autorki, przy kasie w biedronce.