Via Appia - Forum

Pełna wersja: Regulamin działu by Mroczne_Kalesony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem, dlaczego ten akurat wątek nie został przeniesiony, ale uważam, że jest ważny, więc w imieniu opiekuna działu, Kalesona, pozwolę sobie na przepisanie sformułowanych przez niego zasad:


1. Dbamy o j. polski. Ortografia i interpunkcja muszą być na dobrym poziomie. Jeśli błędy będą się powtarzać notorycznie, użytkownik dostanie ostrzeżenie. (Polecamy używać przeglądarki Mozilla Firefox, która podkreśla błędy ortograficzne).

2. Jeśli w wierszu występuje błąd zamierzony, należy to napisać pod wierszem z dokładnym wskazaniem miejsca, w którym ten błąd występuje (wtedy nie zostanie to potraktowane jako błąd i nie będzie edytowane przez moderatora). W przeciwnym wypadku istnieje niebezpieczeństwo otrzymania ostrzeżenia.

3. Nie offtopujemy. W danym temacie rozmawiamy tylko o ocenianym wierszu.

4. Nie wpadamy w kompleks boga. Nie upominamy innych użytkowników, że łamią regulamin. Od tego są Administratorzy i Moderatorzy.

5. Obowiązuje kultura i netykieta.

6. Każdy użytkownik może wrzucić 1 wiersz na dwadzieścia cztery godziny. Za przekroczenie limitu grozi warn 20% oraz usunięcie nadliczbowych wątków.Powyższe zasady zaczynają obowiązywać ze skutkiem natychmiastowym. Kto się nie podporządkuje, ten dostanie warna. Pozdrawiam wszystkich myślących.