Via Appia - Forum

Pełna wersja: Stajnia z wielkim na-pisem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest tak,
że kiedy słyszę ten głos,
opuszczam spokojną przystań.
Wciąż mylisz początek z końcem,
gnije ziarno w zaciśniętej pięści.

Ostre są brzegi języka, lecz ty
wszystkiego się wyrzekasz,
sąsiadów także, bo nikt nie będzie
nas uczył przemian.

Złudna jest przyszłość jałowych
obietnic - to sucha trawa,

uderzenie fali wypełni pejzaż.
Bardzo dobry, Julio. Powiem więcej - ŚWIETNY!

Dziękuję  Heart
Spokojna przystań - jest wykorzystywana przez piszących jak pijana baba.

Przekaz nie trafia do mnie - niedojrzały. Coś na kształt kolejnej manifestacji - jak zwykle bez portretu - chociażby Sokratesa.
(29-04-2018, 21:42)Toya napisał(a): [ -> ]Bardzo dobry, Julio. Powiem więcej - ŚWIETNY!

Dziękuję  Heart

Aż zarumieniłam się z radości Blush
Tak trzymaj Big Grin

I nie dojrzewaj na siłę. Nie pod dyktando innych,
bo stracisz autentyczność i zapał.
(29-04-2018, 22:02)Toya napisał(a): [ -> ]Tak trzymaj Big Grin

I nie dojrzewaj na siłę. Nie pod dyktando innych,
bo stracisz autentyczność i zapał.
Dzięki Heart

(29-04-2018, 21:51)Grain napisał(a): [ -> ]Spokojna przystań - jest wykorzystywana przez piszących jak pijana baba.

Przekaz nie trafia do mnie - niedojrzały. Coś na kształt kolejnej manifestacji  - jak zwykle bez portretu - chociażby Sokratesa.
Z tym portretem to chyba żartujesz...
Kurier co dzień mi podrzuca od teściowej księżycówkę w butelce po Premium Vodka 2,75 l.

Wstrzemiężliwości nie gwarantuję ale od wpisów się powstrzymam.
(30-04-2018, 06:03)Grain napisał(a): [ -> ]Kurier co dzień mi podrzuca od teściowej księżycówkę w butelce po Premium Vodka 2,75 l.

Wstrzemiężliwości nie gwarantuję ale od wpisów się powstrzymam.
Pro bono zmień kolejność Big Grin
Calkiem ciekawy wiersz, dla mnie jednak bez trzech pierwszych - strasznie wytarta i schematyczna ta spokojna przystań.
(06-05-2018, 22:17)Marcin Sztelak napisał(a): [ -> ]Calkiem ciekawy wiersz, dla mnie jednak bez trzech pierwszych - strasznie wytarta i schematyczna ta spokojna przystań.
 Opuszczam zieloną wyspę - ale nie jestem do końca przekonana tej podmiany i dziękuję, że zajrzałeś.