Via Appia - Forum

Pełna wersja: studencka biurokracja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Fraszka z pierwszego miesiąca studiów:

Studenci łatwego życia nie mają
Stale się z papierkami poniewierają

Różne wymysły czysto biurokratyczne
Świadectwa, zaświadczenia, druki liczne

Całe godziny spędzają w kolejkach wielu
Jak za (nie)świętej pamięci PRL-u
Oj tak było... Ciekawe, jak jest teraz Smile
Fajna fraszka, uśmiałam się.
(17-04-2018, 09:14)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Oj tak było... Ciekawe, jak jest teraz Smile

Smile Teraz to pewnie wszystko się odbywa elektronicznie, choć kto wie?
Musiałby się wypowiedzieć jakiś aktualny student Wink
(17-04-2018, 09:18)Gunnar napisał(a): [ -> ]
(17-04-2018, 09:14)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Oj tak było... Ciekawe, jak jest teraz Smile

Takie prawdziwie, obecnie niewiele sie zmieniło. To prawda, że wiele spraw załatwianych jest teraz elektronicznie, ale wiele nadal nie nie - niestety :Sad jakakolwiek papierologia, którą chce się złożyć, bądź pobrać z uczelni wymaga wystania się w kolejkach i żeby było ciekawiej to czasem trzeba latać po kilku wydziałach, bo nie wszystko jest w jednym budynku....
(18-09-2018, 11:02)wiena napisał(a): [ -> ]
(17-04-2018, 09:18)Gunnar napisał(a): [ -> ]

Takie prawdziwie, obecnie niewiele sie zmieniło. To prawda, że wiele spraw załatwianych jest teraz elektronicznie, ale wiele nadal nie nie - niestety :Sad jakakolwiek papierologia, którą chce się złożyć, bądź pobrać z uczelni wymaga wystania się w kolejkach i żeby było ciekawiej to czasem trzeba latać po kilku wydziałach, bo nie wszystko jest w jednym budynku....
Czyli przez 10 lat niewiele się zmieniło.
Dzięki za aktualny obraz studenckich zmagań z biurokracją Wink