Via Appia - Forum

Pełna wersja: Imieniny Króla Seniora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
             Razu jednego, rodzina królewska zapakowała się do karocy, w której już nic nie stukało -  Król Jegomość wymienił tuleję przedniego wahacza - i wyruszyła do sąsiedniego królestwa, na Imieniny Króla Seniora. Król Senior był ojcem Jej Królewskiej Mości i ukochanym dziadkiem Królewny Agatki. Znał odpowiedzi na wszystkie pytania. Lubił rozwiązywać krzyżówki, łamigłówki i wszelkie inne rozrywki umysłowe.
 
Kiedy już wszyscy zjedli mus czekoladowy i wypili herbatę z malinową konfiturą, Królewna Agatka wskoczyła Królowi Seniorowi na kolana i objąwszy go za szyję zapytała:
 
- Dziadku, jak ty to robisz, że masz na wszystko odpowiedź?
 
Król Senior pogładził się po siwych wąsach, chrząknął, przetarł chusteczką okulary i tak odpowiedział:
 
- Jeśli czegoś nie wiem to udaję, że nie słyszałem pytania.

Kochani, jak się kasuje posty? Wrzuciłem to niechcący i teraz nie wiem, co z tym zrobić Sad
Piszę się do moderatora, czyli mnie Big Grin
Czemu chcesz to skasować?
Może do satyr przenieść? Uśmiechnąłem się czytając ostatnie zdanie Smile
(21-03-2018, 09:45)Gunnar napisał(a): [ -> ]Piszę się do moderatora, czyli mnie Big Grin
Czemu chcesz to skasować?
Może do satyr przenieść? Uśmiechnąłem się czytając ostatnie zdanie Smile

Próbowałem napisać serię takich na konkurs dla dzieci do Biedry, ale... a) nie zdążyłem, b) to chyba nie nadaje dla dzieci

Za przeniesienie (nawet na inną galaktykę) będę wdzięczny Smile
Końcówka Smile
Proszę bardzo, jest w satyrach Smile
W sumie mądre. Udawać, że się nie słyszy pytania. Muszę zapamiętać. A tekst przyjemny wyszedł i z morałem.
(23-03-2018, 00:02)gorzkiblotnica napisał(a): [ -> ]W sumie mądre. Udawać, że się nie słyszy pytania. Muszę zapamiętać. A tekst przyjemny wyszedł i z morałem.

Dzięki
Brakuje kilku przecinków, ale całość bardzo zgrabna. Nie wiem, czemu w satyrach, ale sprzeczać się nie będę Smile
Mam smaka na dłuższe Twoje teksty.
Ten jest bardzo smakowity i esencjonalny, ale wiem, że umiesz więcej. Daję 4/5.
Dziękuję!