Via Appia - Forum

Pełna wersja: [18+]Koniec świata
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
świat kończy się tuż za progiem
pod palcami wyczuwam
wszystkie pizdy i chuje wyryte
w pamięci od niezliczonych powrotów



ale teraz panuje półmrok
nieznośny zapach martwych przedmiotów
dla których zabrakło miejsca po tamtej stronie
ktoś nie miał serca aby spłonęły w ogniu


bo najtrudniej jest wyjść i już nigdy nie wrócić
Powinno być oznaczenie [+18]. Raczej.

Jest pomysł. Druga strofa świetna. Pierwsza wymaga jeszcze dopracowania.
(11-03-2018, 20:09)Toya napisał(a): [ -> ]Powinno być oznaczenie [+18]. Raczej.

Jest pomysł. Druga strofa świetna. Pierwsza wymaga jeszcze dopracowania.

Dzięki
No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
(12-03-2018, 08:01)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
Mnie też zawsze irytują te wulgaryzmy na ścianach, te fallusy nieporadne, te waginy z numerami telefonów, które są rzekomo do nieobyczajnych pań...
(12-03-2018, 11:57)ZiKo napisał(a): [ -> ]
(12-03-2018, 08:01)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
Mnie też zawsze irytują te wulgaryzmy na ścianach, te fallusy nieporadne, te waginy z numerami telefonów, które są rzekomo do nieobyczajnych pań...

właśnie dlatego, z Toyą, uważam, że należy pierwszą dopracować. dla uściślenia, dla pełniejszego zobrazowania "czytania po omacku? hm, może zamiast pod palcami wyczuwam -------------- pod palcami wyczytuję? nie, jeszcze nie to. pokombinuj, poszukaj, bo warto... chciałbym ten utwór ocenić wysoko, ale ... jest zbyt nierówny, więc... pozostawiam do dopracowania, do przemyślenia... 
(17-03-2018, 22:22)chmurnoryjny napisał(a): [ -> ]
(12-03-2018, 11:57)ZiKo napisał(a): [ -> ]
(12-03-2018, 08:01)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
Mnie też zawsze irytują te wulgaryzmy na ścianach, te fallusy nieporadne, te waginy z numerami telefonów, które są rzekomo do nieobyczajnych pań...

właśnie dlatego, z Toyą, uważam, że należy pierwszą dopracować. dla uściślenia, dla pełniejszego zobrazowania "czytania po omacku? hm, może zamiast pod palcami wyczuwam -------------- pod palcami wyczytuję? nie, jeszcze nie to. pokombinuj, poszukaj, bo warto... chciałbym ten utwór ocenić wysoko, ale ... jest zbyt nierówny, więc... pozostawiam do dopracowania, do przemyślenia... 

Ok, dzięki