Via Appia - Forum

Pełna wersja: Edna Krabappel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
na tablicy obwieszczał twój koniec
sprawca surowych kar za spóźnienie

ciało nie było rysunkowe
podpowiadała wyobraźnia

co robiłaś po godzinach
kiedy przestawałaś myśleć o fryzurze
głęboko wzdychać podczas rozpinania koszulki
gdy pojawiał się najbardziej karykaturalny nauczyciel

tak trudno uciec od klisz
do wyrytego w marmurze
dowodu obecności
W Springfield, nałogowi palacze mają źle Big Grin W ogóle teraz mają wszędzie źle .
Ciekawa musiała być ta rzeczywista bakalarka skoro takie porównanie Smile
Dobrze się czytało . Proponuję jednak o powiększenie czcionki o jeden rozmiar Smile
Dzięki.
Chyba teraz ten tekst prezentuje się lepiej.
Tak, zdecydowanie
Epitafium dla rysunkowej postaci. Niby z przymrużeniem oka, a jednak... Osoba, która użyczała głosu Ednie umarła przecież naprawdę.
Pointa rewelacyjna.
Ostatnia zwrotka dla mnie genialna, uciekamy całe życie a i tak się nie uda. Bardzo dobre epitafium.
Dzięki, mili ludzie!
Trzecia najlepsza.
Fajny wiersz ,cóż życie zawsze oprócz początku ma i koniec , a o tym to jakby zapominamy
Cieszę się, że tekst spotkał się z pozytywnym odbiorem.
Dzięki Wam za odwiedziny.
Jako Fan tytułowej postaci nie mogę inaczej ocenić niż najwyżej. Najwyżej mnie .... zlinczują. Ale tu jest kapitalnie. Pięknie, mocno. i... a kurczę, co ja się tu będę wysilał.... Jest wiersz!!!! 5/5 (niestety tylko tyle)
Zapomniałeś o gwiazdkach, Monsieur Wink
Monsieur, nie dopisuj mi swoich wypowiedzi do mojego komentarza Smile
(22-02-2018, 20:30)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Zapomniałeś o gwiazdkach, Monsieur Wink

Nie, czekałem aż się któś odezwie Cool Cool Cool Cool
(22-02-2018, 21:23)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Monsieur, nie dopisuj mi swoich wypowiedzi do mojego komentarza Smile

a nie warto poczekać, aż autor komentarza sam zauważy? Net mi się zrywa, więc się można pomylić... i  można nie zdążyć... mieć szansy na szybkie poprawki. Ja potrafię czekać i dwa tygodnie, aż autor/ka poprawi tekst... bym ocenił... a choleryk jestemm... finito offtopo!!!  Heart Heart Heart Cool Tongue

PS. a mam pootwieranych dużo wierszy w osobnych okienkach naraz, tak, że tego... nawet jak mi sieknie net i tak czytam i piszę
Stron: 1 2