Via Appia - Forum

Pełna wersja: Islandia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(16-05-2018, 09:29)Toya napisał(a): [ -> ]Oby tak właśnie wyglądało niebo Smile

Nooom  Blush 14 miesięcy po tym, jak tu zamieszkałem, nadal kocham ten kraj  Angel
Wszelkie zdjęcia mile widziane Big Grin
Ostatnio robię sporo mniej zdjęć, ale coś wybrałem.  Blush

1. Za miastem owce są właściwie wszędzie. Zdarza się, że zablokują drogę i wtedy jedyne co można, to czekać.  Wink 

[Obrazek: e52e5af5a34f7670.jpg]

2. To zdjęcie zrobiłem kiedyś w pracy. Krótko mówiąc, przedstawia widok z ogrodu pewnej Islandki. Fajnie, co?  Tongue

[Obrazek: 58d3e2b6320a257a.jpg]

3. Wszyscy tutaj naprawdę wierzą w elfy. A na zdjęciu "domek elfów".  Big Grin

[Obrazek: 454d11516ef425c4gen.jpg]

4. Krajobraz z jakiejś wycieczki, nie pamiętam dokładnie skąd. Tak to wygląda, a jeżeli chmury układają się fajnie, to w ogóle baja...  Cool

[Obrazek: 5e5a381c0c1247d3.jpg]

5 Charakterystyczna góra, gdzieś na północy (byłem tam dawno i średnio pamiętam). Podobno często wykorzystują ją w filmach, a mi wydaje się, że kojarzę ją jedynie z "Gry o Tron" (z pamiętnej sceny z udziałem smoka).

[Obrazek: 528f93ba1008dadc.jpg]

6, Tęcze to przy tutejszej pogodzie codzienność - widzę je ciągle i wszędzie.  Tongue Zorzę z kolei oglądałem kilkadziesiąt razy, ale nie ogarniam, w jaki sposób zrobić jej zdjęcia.

[Obrazek: 58b693f53f1f89c8gen.jpg]

7. Zachód słońca złapany na "Wyspie Psów" (ludzie puszczają tam luzem zwierzaki, żeby sobie pobiegały). Słońce w tym kraju jest wspaniałe i chyba nigdy do niego nie przywyknę do końca - jest wielkie i mocne, ale nie daje ciepła. Zimą nie widzę go prawie wcale, a latem nieprzerwanie miesiącami.  Angel

[Obrazek: d669a8393ecac8d0gen.jpg]

8 Widok ze szczytu Esji. Miasto w dole to Reykjavik. Czyli tu, gdzie żyję i skąd piszę tego posta.  Big Grin

[Obrazek: dd1d33fcefc95f36gen.jpg]
Stron: 1 2